Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A beágyazodást lehet észlelni...

D.N kérdése:

A beágyazodást lehet észlelni vagy érezni?

Figyelt kérdés
2 napja van h párom elment 2x is bennem 5 nap mulva megjon es ma elkezdett fájni jobb oldalt a hasam azaz a petefeszeknel ez mit jelent? Szerintetek megfoganhat a baba?

2016. dec. 3. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer sem éreztem
2016. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló minden ciklusban van. Persze én akkor is éreztem mindenfélét mikor babás lettem, csak én meg nem tudtam rá adni, mert alapból jellemző kisebb petefészek szúrkálás meg alhasi görcs. Szóval a lényeg, ez a 2. terhességem de semmi gyanús nem volt beágyazódáskor, csak a szokásos, ami minden ciklusban.
2016. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A beágyazódás 7-10 nap. Két nappal az aktus után még semmit nem erezhetsz.

Ilyen későn van ovud általában? Ilyen rövid lutealis szakasszal?

Azt írod, 2 napja volt az aktus, és 5 nap múlva mensi. Vagy nem jól értettem?

2016. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem most volt az ovulacio csak nem rég beszéltük meg a párommal hogy szeretnénk babat és késöbb ugy 2 vagy 3 napja keztük el a baba projektet
2016. dec. 4. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 1,5 év próbálkozás után estem ikrekkel teherbe inszemináció segítségével. Előtte szokszor éreztem magam terhesnek, legalább is minden apró tünetnek azt hittem az. Amikor valóban teherbe estem, nem éreztem semmi különöset, nem éreztem meg a beágyazódást, petefészek szúrkálás volt, de az előtte is, max annyi más volt, hogy a hűvelyembe szúrkásló érzés korábban nem tapasztaltam.
2016. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ☺☺
2016. dec. 6. 09:54
 7/7 anonim ***** válasza:
2 nap után semmit nem érezhetsz. Kb. 10 nap múlva lehet érezni enyhe szurkálás. De vagy észreveszed, vagy nem.
2016. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!