Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van más is, aki napi fél szem...

Van más is, aki napi fél szem clostival kezdte?

Figyelt kérdés
Sikeres volt ilyen kis dózis mellett is a stimulálás?
2016. dec. 20. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Negyeddel kezdtem 24 évesen, 4 érett tüszőm lett. Most 30 vagyok 3 egészet szedtem és csak 1 érett tüszőm volt mindig. Úgyhogy még egy nőnél sem egyformán reagál már a szervezet, fölösleges másokkal összehasonlítani. Van akinek 3 szemtől sem történik semmi, engem meg anno féllel rendesen túlstimuláltak volna.
2016. dec. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az orvos egyénileg állitja be a gyógyszer adagot.Ahogy az első is írta.

Nálam pl 28évesen már a napi 2 szem sem mindig érlelt petét

2016. dec. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak 4 éve a 2x1-től lett 2 tüszőm, nem értettem, moat miért ilyen alacaony dózissal kezdjük. Ez most másik doki.

Mondtam is neki, erre annyit mondott, hogy jobb lesz most így.

Hát, remélem jó lesz.

2016. dec. 22. 06:59
 4/7 anonim ***** válasza:

4év alatt rengeteget változott a hormonrendszered.5éve nálam napi 1el kezdtük,2éve rögtön 2vel kezdtünk és 1 éve is rögtön 2vel kezdtünk.Legutóbb az 5.clostis hónap (volt közte szünet) volt sikeres,előtte elég volt 3.Másnak meg sikeres már az első.


#2

2016. dec. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, kozben sajnos pcos-em lett, csak furcsaltam a felet, mert mindig ilyen napi 1-2-rol hallottam.
2016. dec. 22. 07:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és én is PCOS. :/
2016. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 2. clostis hónapom. Az elsőnél nem tudom mert a kedves doki nem követte, ezért váltottam dokit. Most a 12 napon 1 domináns volt, 14 mm. Meg is kérdezte a doki higy hosszú ciklusaim szoktak lenni? Napi 2*1 szemet szedtem 3-7 napon.
2016. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!