Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jók ezek a pajzsmirigy eredmén...

Jók ezek a pajzsmirigy eredmények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 hete szedek Letrox-ot, utolsó Tsh eredményem 3,6 volt gyógyszer nélkül. Mostani eredményeim:

Tsh: 0,51 (0,4-4,0)

T3: 5,65 (3,8-6,0)

T4: 15,31 (7,75-15,21)

Babát szeretnénk, jók ezek a mostani eredmények?



2016. dec. 21. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
tökéletes :)
2016. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia, első vagyok, mi már a 3. babát tervezzük és az első kettőnél tökéletes volt a tsh-m, ilyen 1,4 körül volt, viszont a 3. baba nem jön össze tavasz óta, így voltam laboron és 2,9 lett a tsh-m, ami ugye magasnak számít. Én is Letroxot szedek és most lett kész a laborom, 0,9-re lement a tsh-m. Annyira aggódtam, elmentem endokrinológiára is, ahol azt mondták, hogy igazából ez egy tévhit, simán teherbe lehet esni akár 4-es ths-val is, hozzájuk olyanok jönnek, akiknek 10 felett van, sőt, van olyan is, aki már terhes és az első labor után derül ki, hogy 15 a tsh-ja... tele volt az endokrinológia kisgyerekek fotóival, engem is megnyugtattak, hogy akár Letrox nélkül is simán teherbe eshetek. Szóval csak pozitívan, nem szabad mindent elhinni, amit itt írnak. Nekem van ismerősöm nem egy, akinek tökéletes laboreredményei vannak, nőgyógyászatilag is rendben van, mégis évek óta nem jön össze a baba. Lehet, hogy van benne valami igazság, hogy fejben is eldől ez az egész.
2016. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. :-) Én nagyon pozitívan állok a dolgokhoz, de már 3 éve hiába várunk babára, sajnos nem akar jönni. Bízom benne, hogy akár ez az eredmény is hozzájárul ahhoz, hogy talán majd most sikerülni fog.
2016. dec. 21. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó neked kedves válaszoló ,én a 3'8 Tsh ra semmit nem kaptam ,pedig még rosszul is vagyok tipikus alulműködő tünetekkel :(
2016. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha vannak tüneteid és az eredményed sem megfelelő, miért nem keresel másik orvost? Egy megfelelően beállított gyógyszer sokat segítene rajtad is.
2016. dec. 22. 08:52
 6/9 anonim ***** válasza:
más vizsgálatod nem volt? 3 év az sok idő.
2016. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Voltak más vizsgálatok is. Fény derült arra is, hogy inzulinrezisztenciám van, arra is gyógyszert szedek, plusz diétázok és mozgok is. A pajzsmirigyen kívül a többi hormon eredményem az jó, átjárhatósági vizsgálatom is volt. Ami nehezítő tényező még, hogy csak 1 petevezetőm van sajnos (a másikat eltávolították méhen kívüli terhesség miatt)

Nagyon remélem a kezelt pajzsmirigy és ir-nek, előbb-utóbb meglesz az eredménye. :)

2016. dec. 22. 12:35
 8/9 anonim ***** válasza:
miért nem mész lombikra?
2016. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért a lombik előtt van más lehetőség is. Azt beszéltük a nőgyógyászommal és az endokrinológussal, hogy várunk egy pár hónapot (amíg vége nem lesz a télnek) és ha addig nem sikerül természetes módon teherbe esnem, akkor megyünk inszeminációra.
2016. dec. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!