Így is teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk. November 24.-én volt az utolsó rendes menstruációm és december 4-től december 27-ig véreztem, valami hormonális zavarom volt. Termèszetesen kaptam rá gyógyszert, azért múlt el. Ma voltunk együtt először,védekezés nélkül. Eredetileg úgy terveztem hogy a ciklusom közepén leszünk együtt hogy biztos legyen a siker de ilyen felborult ciklus után már a bánat se tudja mikor van peteérésem. Kérdésem hogy így teherbe eshetek vagy kicsi a valószinűsége?

2016. dec. 31. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az az igazság, hogy mi már a 3. babánkat tervezzük "tudományosan", figyeljük a peteérést, mikor a legesélyesebb a teherbeesés, mégis március óta nem jött össze. Az első két gyerekem meg nem volt tervezve, csak úgy jött. Szerintem ennek lelki alapja van, hogy nem szabad rágörcsölni, tervezni, pont akkor és aznap mindent bele, mert bár lehet, hogy esélyesebb, de ha tényleg ilyen pontosan ki lehetne számolni, hogy ki mikor eshet, mely napokon teherbe, akkor nem lenne ennyi nő, aki évek óta vár hiába. Olyan is van nem egy, hogy menstruáció alatt fogan meg a baba, van, akinek ez gusztustalan, de mégsem bírnak magukkal és belecsapnak. Szóval erre miféle tudományos magyarázat létezik? A kiszámított ovuláció köré nagyon nagy üzletet teremtettek. A gyógyszerektől kezdve a teszteken át a végtelenségig, rengeteg vizsgálat, hány nőnek mondták már meg az orvosok, hogy meddő és mégis lett gyereke? Szerintem az orvosok és a tudomány maximum a felét adja hozzá a sikeres gyerekvállalásnak, a másik fele csakis rajtunk múlik. Én nagyon sok sikert kívánok Neked és tényleg lazulj el, ne akard görcsösen, mert valószínűleg nálunk is ezért nem jött össze a baba. Egészségügyileg is rendben volt minden, szóval nem volt akadálya a 3. babának, ez fejben dőlt el, hogy mindig azokon a napokon voltunk együtt, előtte-utána tartalékoltunk, közben lehet, hogy pont akkor lett volna rá nagyobb esély. Túl sok hülyeséget olvastam én is, hogy nem szabad mindennap együtt lenni, meg hogy erősebb a sperma, ha előtte 2-3 napig nincs együttlét, mégis az első két gyerekünk csak úgy jött. Ráadásul az első lányom megszakításos közösüléssel, mert akkor még marhára nem volt tervben, hogy gyerekünk legyen.
2017. jan. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azigen! Hát de hogy ne görcsöljek rá ha egyszer tényleg akarom? Jàtszam el hogy nem akarom? :D
2017. jan. 1. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!