Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tehetnék, hogy teherbe essek?

Mit tehetnék, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés

Július óta próbálkozunk a babával a párommal de eddig sehol semmi. 2 vetélésem volt és eddig mindig teherbr tudtam esni egyből. Altforalle tablettát júniusban hagytam abba. Kb 2 hónapig szedtem. Mit tehetnék, hogy teherbe essek? Miket kéne ennem/szednem?

Én 20, a párom 26 éves



2017. jan. 4. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Èn megnézetnèm mi okozza a vetélèseket,kezdj el szedni E vitamint ès folsavat.
2017. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Terméketlen a párod.

Vizsgáltassátok ki.

2017. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sankarea válasza:

Szia!!!

Nem tudom hallottál e már a trimeszterről?Ez egy várandós vitamin,ami sok anyukának segített már teherbe esni.

Babát tervezel? Babát vársz?

A Trimeszter várandósvitamin a világon egyedülállóan, a fejlődési szakaszoknak megfelelően, valamint a várandós, és babát tervező nők szükségleteinek figyelembe vételével lett összeállítva. Így olyan készítménycsaládot kínálunk, ami már a baba tervezésének időszaktól kezdve, a várandósság 3X3 hónapja alatt segíthet neked a boldogabb, nyugodtabb tervezésben, és a babavárás 3 trimesztere alatt, változó összetételével.

A másik a méhpempő ami még eszembe jutott.

És ellenőrizd mikor vagy termékeny erre van külön "termékenységi teszt" patikában kapható.Ilyenkor érdemes a legjobban összpontosítani a babára :)

Sok sikert nektek

2017. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sankarea válasza:

A trimeszter sok olyan anyukának segített már akik elvetéltek,vagy több éve próbálkoznak.

Ellenben ki kéne vizsgáltatni mi okozta a vetéléseket.Esetleg ciszta?Ismerősnek az volt,és gyógyszerrel szívatták fel.Én megpróbálnám a trimesztert

2017. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. jan. 4. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de 2 vetélés után én inkább kivizsgáltatnám, mi okozta, mert 2 már nem véletlen. Gondolom, nem akarod a 3-adikat is elveszteni. A vitamin egy dolog, de nem csodaszer. Rejtett, vetélés okozó betegségeket nem gyógyít.
2017. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A helyedben énis megpróbálnám a trimesztert, bár az valóban nem normális hogy 2 vetélésed volt, lehet alacsony a progeszteron szinted. Én és a párom voltunk kivizsgáláson, mindent rendben találtak, a dokim írt progeszteron növelőt (Utrogestan) elvileg sokat segíthet hogy jöjjön a baba.
2018. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!