Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy olyan problémám lenne...

Lauram. kérdése:

Egy olyan problémám lenne hogy ha nem jött meg a bajom és folyamatodan görcsölök csináltam tesztet és pozitiv lett akkor az tuti baba? Vagy esetleg lehet valama betegség ciszta stb?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
A pozi teszt tuti baba de ennyire az elejen nem kene nagyon gorcsolni
2017. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Terhes vagy, a "mindjárt megjön érzés" ilyenkor teljesen normális.
2017. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy. Normal ciszta meg nem okoz pozi tesztet...
2017. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre van baba, de a görcsöléssel mielőtt fordulj orvoshoz, mert a pozi teszt nem garantálja, hogy meg is marad.
2017. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De sajns van olyan ciszta ami okoz pozi tesztet, de nagyon ritka! Ha nagyon görcsölsz vagy esetleg ecsételsz irány doki az méhen kivüli is lehet!( és méhen kivülinél is pozi a teszt, én nekem annyi volt nagyon görcsöltem, és nem erösödött a teszt) de én elég korán mentem dokihoz hüvelyivel megnézet.

De ha simán megjön érzés van akkor az normális.

2017. jan. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát igen az a mindjárt megjön érzésem van napi kétszer háromszor. annyira nem vészes csak pár másodpercig tart. Szerdán megyek dokihoz
2017. jan. 5. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor 1,5 év után teherbe estem, bizto voltam abban, hogy az a ciklus nem sikerült, mert folyamatosan mindjárt megjön érzésem volt. Sikerült és utána is volt görcsölés, hasonló mint a menzinél szokott. Most már a 17-ik hétben vagyok, két piruccal a pocakban.

Nagyon sok egészséget kívánok :)

2017. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elöttem szólónak es nekedis jó egészséget!

Vannak nálunk is a családba ikrek.azért nem szeretnék egyböl 2 babát sok lenne de ha igy van sem bánom csak legyenek egeszsegesek :)

2017. jan. 5. 19:21
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a nyugtatgatást voltam dokinál nemtudtam szerdáig várni .

5hetes terhes vagyok :) és minden renden van :)

2017. jan. 6. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2017. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!