Kinek volt hasonló tünete?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam nőgyógyásznál azzal a panasszal, hogy a mensim sokat késett, illetve minden este szúrt a méhem/bal petefészkem. Kívül meg ultrahangozott de csak egy kis tüszőkezdeményt látott, azt is alig. Azt mondta fent van nagyon a méhem ezért belülről is meg kell uh-zni. Ott is ugyan annyit látott. Azt mondta lehetséges hogy baba van a dologban aminek nagyon meg is örültem. De eszembe jutott a sok megfázás is 2 éve nyáron. Mi van ha épp az ellentettje, hogy nem lehet gyerekem? Rá 2 napra meg is jött sajnos. A doki nem tudta megmondani mi volt... Szerintetek? Kérlek nyugtassatok meg!!!! Nagyon szeretnénk babát!!

2017. jan. 5. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A megfázástól nem lehetsz meddő.


Nekem ciszta miatt volt, hogy késett és nekem is szurkált tőle a petefészkem. Szerintem neked is az volt. Emiatt ne aggódj, nem veszélyes. Legtöbbször elmúlik magától.


Nekem is simán elmúlt. A doki azt mondta nem kell vele foglalkozni, ha nem jön meg pár héten belül, akkor menjek vissza. De aztán megjött. Azért visszamentem de már nem volt ott. :-)


Nagy baj nem lehet, azt látta volna az orvos.


Ne aggódj! Nyugodj meg és próbálkozzatok tovább!

2017. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hu, köszönöm szépen, nyugodtabb lettem sokkal :)

Csak mert mindenki azzal ijesztgetett, hogy a felfázás nem játék, kihathat a jövőmre (meddőség) stb. És folyton ezen görcsöltem. Az orvosom meg buta volt kissé, azt sem tudta mitől lehet az a tüszőkezdemény. Mintha nem is a szakmájában lenne. Szerintem egy boltostól több infót kaptam volna a dologról. Aztán ha nem jönne össze egy éven belül, az orvos mit vizsgál meg ennek érdekében?

2017. jan. 6. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!