Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mitől lehet szerintetek,...

Ez mitől lehet szerintetek, valakinek volt hasonló tünete?

Figyelt kérdés

Nem annyira babás kérdés, de mégis talán tudtok válaszolni. 11 hónapos a kislányom, sürgősségi császárom volt. Voltam anno a 6 hetes kontrollon, akkor a doki azt mondta szép a hegem, azóta nem voltam dokinál.

A problémám az az, hogy a köldököm alatt, a vágás alatt, a szeméremdombom környékén még most is ilyen húzó, nyilalló érzésem van. Nem mindig de sokszor előjön, pedig azt hittem el fog múlni erre az időre. Nem tudom jobban leírni olyan tompa fájás ami sugárzik le a szeméremdombom felé. Szerintetek ez mi lehet? Lehet attól, hogy szülés után sokat görnyedtem (mondták, hogy egyenesen járjak, húzzam ki magam de nem érdekelt akkor), persze ezt csak én gondolom, vagy a katéterre tudok még gondolni. Volt valakinek hasonló tünete?


2015. jún. 9. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
lehet a méh még nem forrt össze
2015. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, figyeld meg mikor van tünet! Én természetes úton szültem (már amennyire természetes a gátmetszés), frontnál, erős hideg vagy szeles idő esetén nyillal, szerintem nálad is csak ez van. Ha nagyon aggódsz, menj nőgyógyászhoz, de ez szerintem normális (megkérdezettek alapján), idővel gyengülni fog,aztán elmúlik (sajna évek alatt).
2015. jún. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!