Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy lyukat találtak a méhben/m...

Egy lyukat találtak a méhben/méhemen, nem lehet több terhesség emiatt. Volt még valaki igy?

Figyelt kérdés

Most születtek egy hónappal ezelött iker kisbabáim(lányok) 😊 programozott császármetszés volt.

Van még egy kislányom aki idén lesz 5 éves és ő vele is szintén megcsászároztak.

Most az ikreknél oda jött hozzam az orvos hogy egy lyukadt találtak a méhemben/méhemen .. Nem javasolja hogy teherbeessek mert a következő terhességemnél szétszakadhat a méhem és bevérzek és vagy a baba vagy én szendvedné meg a kárait.

Azt szeretném tudni hogy valaki aki más is igy volt..nincs rá semmilyen gyógymód vagy lehetőség hogy majd későbbiekben újra teherbe tudjak esni...nagyon elszomorit mai napig hogy többé már tudok/szabad terhes lenni... :( tudom 3 gyerekem van nem elég e..de viszont én nekem a szivem vágyott volna még a későbbiekben még egy kistestvérre...de ha nem akkor nem.



2017. jan. 13. 15:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírás miatt telefonról irtam. :)
2017. jan. 13. 15:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kellene erre a problémára visszatérned, amikor aktuális lenne a kistestvér. Gondolom, évek múlva lenne, ki tudja, hogy addig hogy regenerálódik a méhed.
2017. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamit félrebeszéltetek az orvossal. Ha ténylegesen lyuk van a méheden, akkor azonnal műteni kellene, egyébként szanaszét fertőződne a hasüreg. Valami másról lehet szó.


Anyámnak volt egy abortusza, ahol műhiba miatt átlyukasztották a méhét. Neki is jóval később vették észre, és mondták, hogy isteni szerencséje van, mert a lyuk valahogy összeforrt a közeli bélszakasszal, így nem halt meg szepszisben.


Ezek után lett terhes velem és bár veszélyeztetett volt, nem történt semmi gond a terhessége alatt. Tény, hogy a lyukasztás és a fogantatásom között jó 15 év eltelt.

2017. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nincs lyuk a méheden, az életveszélyes állapot lenne.

Nem arra célzott inkább az orvos, hogy a két császár után a belső heggel lehet majd gond a későbbiekben?

Mert hogy minél több császár, annál kockázatosabb a terhesség utána, hogy hogy bírja a terhelést a méh, a belső heg.

2017. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!