Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy spontán teherbeessek? 3 párkapcsolatban is próbáltam teherbeesni kb 7 évig ha összeadom, esetleg ha valaki tapasztalatból beszélne azt szivesen olvasnám

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is menj el nőgyógyászhoz. Ő megnézi van e peteérésed ha nincs akkor kapsz erre vmi pl inofolic port kell innod. Ha van elkűld hormonvérvételre ha vmi hiányzik a szervezetedből azt pótolnod kell ha minden rendben akkor kap a párod beutalót spermavizsgálatra. Ha az is rendben jön az összeférhetetlenség ahol megnézik mi történik benned a spermiumokkal kubocsátasz e vmi olyan anyagot ami megöli őket..utána megnézik átjárható e a petefészked..egy szó mint száz sok apró hiba lehet és nem árt elkezdeni a vizsgálatokat. Ha 7éve vársz a babára és nen jön vmit v rosszul csináltok v rosszkor v vmi kis hiba van a rendszerbe amit lehet h csak pár szem gyógyszer v injekcio rendbe hoz majd és összejön természetes úton a gyerek.
2017. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod ezeket tudom nő doki már csinált pár vizsgálatot megvolt spermavizsgálat is 25ére van időpontom meddőségibe ,én arra lennék kíváncsi hogy lehetséges e ,vagy volt már igy valaki (mert késik) nem görcsölök rá, és tudom mi más okok lehetnek a késés hátterében, csak kíváncsi lennék lehetségese Ennyi év után, valaki járte igy közületek
2017. jan. 17. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is éveket vártunk. A peteérésem délibáb és összeférhetetlenek is vagyunk. Nagyon kis esélyt mondtak arra h természetes úton teherbe essek.. most léptem a 4.hónapba 😊
2017. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,és gratulálok!! Egészségben gazdag boldog babavárást kívánok, egy kérdés 2. ,hány évig próbálkoztatok?
2017. jan. 17. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 4évben nem védekeztünk de aktívan két évet mondok amikor igazán ráálltunk a dologra számoltuk a napokat stb..
2017. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kérdésekzöme ***** válasza:

A rokonságba előfordult, hogy 8 év próbálkozás, több sikertelen lombik után végül természetes úton jött össze a baba. Ennek 14 éve. :)

Pontosan nem tudom, de mind két oldalon voltak eü. gondok.

2017. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, most késik, arra lennék kiváncsi vane köztetek olyan hogy hosszú idő után teherbeesett úgy hogy még semmi kezelést nem kapott?
2017. jan. 21. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!