Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Érdemes-e egyáltalán tovább...

Érdemes-e egyáltalán tovább próbálkozni, ha már fikarcnyi reményt sem érzek?

Figyelt kérdés

Áprilisban lesz 2 éve, hogy hivatalosan próbálkozunk, de gyakorlatilag 2014 augusztusa óta nem védekezünk.

Tudom, hogy vannak, akik 5x ennyi idő után is kitartóan küzdenek. Nem is belefáradtam, csak szimplán két hónappal ezelőtt lelkiekben elengedtem a témát, elkönyveltem, hogy nem fog sikerülni (a 2. sikertelen inszem után). Nem pesszimizmus, hanem realizmus.

Úgy érzem, ha a pozitív hozzáállással nem sikerült "bevonzani" a jót, mint mondják sokan, akkor ezzel aztán végképp mit várok.

Most vagyok túl a 3. inszemináción, igazából már amikor megcsinálták, 1000%-ban tudtam, hogy nem sikerült. Úgy mentem el, hogy oké, tudjuk le, minél hamarabb legyen meg a 6 sikertelen inszem.

Utána feliratkoznánk tb-s lombikra. Fizetősre eszemben sincs menni, hisz a tb-s plusz költsége is épp elég ablakon kidobott pénz lesz. De addig legalább lesz majd a feliratkozástól számítva 10-12 hónapom meggondolni, egyáltalán akarok-e vele foglalkozni.

Az alapbetegségem az IR+PCOS. Az IR-t diétával és sporttal szépen helyrehoztam, cisztáim nem voltak és jelenleg sincsenek. A vitaminszedést mióta lemondtam a dologról, minimalizáltam, de E-t és D3-at még szedek. Hiába fogytam le 30 kg-t, hiába javultak az eredményeim, tényleges eredmény nincs, még egy vetélést sem tudok felmutatni (ami legalább bizonyítaná, hogy képes vagyok teherbe esni).

28N


2017. jan. 18. 08:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én a 14 és 18-as válaszoló vagyok.

Első 5+6, itt kellett műszeres befejezés.

Második 5+0, ennél már progit is szedtem..

2017. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Én a 17 és 20 as válaszoló vagyok. Teljes kétségbeesés szélén. Fogalmam sincs mit csináljak, hova menjek, a létező összes dokinál voltunk és szerintük nem lehet gyerek, de mégis lett!!! Majdnem... Ezek szerint lehetek terhes, szedjek vitamint? Trimeszterre gondoltam, vagy mégsem lehet és megint lehet gyötrödni minden hónapban? Már elengedtük a baba dolgot megint felzaklatott, szörnyű érzés 😭
2017. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Köszi!

Nekem most volt egy vetélésem progi mellett 6+5-nél.

Viszont UH-n semmi nem látszott, felmerült a méhen ívüli is. :S

2017. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!