Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS/IR es pajzsnirigy allulmu...

PCOS/IR es pajzsnirigy allulmukodes mellett terhesseg?

Figyelt kérdés
Parommal babat szeretnenk. Mult heten kezdtunk el probalkozni. Mennyi eselye lehet? Pcos kezeletlen. Szerintetek sikerulhetett?
2017. jan. 19. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha kezeletlen, akkor nem nagyon.

Miért nincs kezelve?

2017. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

kezeletlen pcos-sel nem sok esélye van.


múlt hét óta próbálkoztok? és már az a kérdés, hogy sikerülhetett-e? aaaz komoly :o

hát, lehet olyan szerencséd, hogy egyből egy... de nem valószínű. én 5,5 éve várok ezzel a két betegséggel az újabb csodára.

2017. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezeletlenül annyi, mint egy lottó négyesre kb. Miért kezeletlen? Csökkenteni akarjátok az esélyeket a teherbeesésre és növelni a vetélésre, ha tízezer az egyhez alapon elkaptok egy kóbor peteérést? De most komolyan.
2017. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
PCOS miatt szinte nincs peteérésed, az IR miatt pedig, ha netán összejönne egyszer valamikor évek múlva, akkor nem fog megmaradni, elvetélsz. A therbeesés még nem is kizárt, de a vetélés garantált. Ráadásul ezzel a hárommal elképzelhetetlennek tartom, hogy súly problémáid ne legyenek. A túlsúly is nehezítő tényező. Ha engem kérdezel, hogy lehetsz-e kezeletlenül terhes, akkor a válaszom: nem.
2017. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem reg derult ki. Hulye kerdes tudom, de nagyon vagyunk babara. Es erdekel sikerulhet(tet-e). Letroxot 50mg es meforal 500mg szedek es jobban figyelek az etkezesre. Volt mar egy vetelesem a betegseg elott 4eve. Es ketsegbe vagyok esve, hogy mennyi eselyem van igy. Olvasgattam par oldalt es nagyon felek, hogy terneszetes uton nem lehet vagy egyalltalan nem.
2017. jan. 19. 13:03
 6/12 A kérdező kommentje:
Eddig -9kg sikerult leadnon ami nem sok, de 2 ev alatt jutottam el eddig mert a hazi orvos nem foglalkozott azzal, hogy rohamosan hizok. Hiaba sportoltam mar akkor is. (Kangoo heti 2x es heti 3x 3-4km futottam). Vegul amikor besokaltam a nogyogyaszomnak mondtam el. Es o kuldottel vervetelre es endora.
2017. jan. 19. 13:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pco/ir pajzsmirigy alulműködés van nálam! Én nem estem teherbe! Mikor elkezték kezelni, nem bírtam már kivárni az időt mikor a dokiktól zöld utat kapunk! Vetélés lett a vége szörnyü volt a mised ab műtét! Aztán feldolgozni! Nem birtam csak ha jön az uj baba! Hát a vége még egy vetélés 11 héten! Megint műtét! Eldöntöttem jó endodoki jó nődoki dolgozott össze meg nálam kellett még hematologus, és 1 év után zöld utat kaptunk! Borzasztó volt a várakozás! De interneten blogot írtam, sportoltam rengetek tura kirándulás festés! Szoval lekötöttem magam! Mikor zöld utat kaptunk nem mertem probálkozni kicsit féltem, aztán mindíg védekeztünk! Egyszer elfelejtettünk mert épp még a lakásfelujításba voltunk, és abban a hónapban csak egyszer voltunk együtt!!!! És terhes lettem nem hittem el. Első 12 hétig bele sem éltem magam de a dokiaim bíztattak! Aztán 24 héten cukor terheléstől féltem de ott is minden rendben volt! Még 2 hónap és szülök!
2017. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is PCOS vagyok, 1 éve nem menstrualtam és decemberben osszejott a baba.

Kaptam egy estrofem nevu gyogyszert az orvos szernt attol sikerult a baba,amugy nem kezelték a betegségem semmivel csak ezt a gogyszert kaptam norcoluttal persze ettol se jott meg mert már ott volt a pici.

Mindenképpen beszélj az orvosoddal. Nekem a 6. maganorvos mondta hogy pcos vagyok a tobbi nem is tudta az okat amiert nem menstrualok.

2017. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
33%

Dejó, hogy itt mindenki szakorvos és egyből rávágja, hogy esélyetek sincs a gyerekre.

10 éve van PCO-m, amit nem kezeltek az orvosok. Az elmúlt 2 évben összesen 5x menstruáltam.

Ősszel elhatároztuk a férjemmel, hogy gyereket szeretnénk. Szeptemberben volt menstruációm, november elején meg peteérésem és össze is jött a baba.

Nem kell rögtön lehurrogni szegényt. Igenis van rá esélyetek!

2017. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9 es! Csak szerencséd volt!a legtöbb pcos ha nem kezelik vetéléssel végződik, vagy nem is esik teherbe! Miért biztatod ilyesmire, hogy ne kezeltesse magát? Mert neked összejött?! És ha ő pont elvetél? ( persze ne legyen így) !Tudod milyen nehéz lelkileg feldolgozni??!!! És te nyugottan alszol!
2017. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!