Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek az hiba, ha nem...

Szerintetek az hiba, ha nem mondtam el a barátnömnek, aki régóta próbálkozik, hogy babával próbálkozunk?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Miért lenne hiba? Az ő baja nem a tied. Nincs 2 egyforma ember meg élet. Ennyi erővel ha odajutok hogy gyereket szeretnék nem próbálkoztak mert xy-nak nem jön össze? Majd lesz neki is.
2017. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Én nem kötöttem senki orrára, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót. Mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, persze elmondtam a barátnőmnek, de külön a próbálkozásról nem szóltam. Minek?
2017. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

"babával próbálkozunk"

csak én kaparom le a falat az ilyen kifejezésektől?

2017. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem az.

Mi sem szóltunk senkinek, mert sosem lehet tudni, hogy mi mennyire leszünk szerencsések. Lehet, hogy elsőre sikerül, lehet, hogy 5 év után. Semmire nincs garancia.

Ezért sem szóltunk róla senkinek, a barátoknak sem.

Akinek sokat kellett érte küzdeni, az azért sértődik meg, mert nekünk elsőre összejön. Ha meg sokára jön össze, akkor mi kapunk idegbajt, ha állandóan kérdezgetik, hogy na mi újság.


Az szerintem amúgy is eléggé magánügye mindenkinek, hogy használ-e fogamzásgátlást, milyet használ, nem használ, stb. Ez a másik oka, amiért nem szoktam ilyet megbeszélni a nőgyógyászomon kívül senkivel. Csak kettőnkre tartozik, ha innentől nem védekezünk.

A babával próbálkozás meg gyakorlatilag ennyi: innentől védekezés nélkül szexelünk.


Az más kérdés, hogy akinek régóta nem jön össze, milyen dolgokon képes megsértődni, ha tudomására jut. De ez már nem a te gondod, hanem az övé.

2017. jan. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

??? Miért kéne bárkinek is elmondani,hogy "babával próbálkoztok"? Magyarul védekezés nélkül szexeltek!

Nem kell ennyire beengedni mindenkit a hálószobátokba,mert hamar azon kaphatod magad,hogy mindenki azt kérdezgeti tőled: na,és mikor lesz gyerek? Iparkodjatok! Mióta próbálkoztok? és még mindig nincs...

A tervezés csak rátok tartozik. Hogy neki nem jött még össze,az ne legyen akadály nálatok!

2017. jan. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Maganugy.
2017. jan. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Van pár barátnőm, akivel ez téma közöttünk. Egy részükkel azért, mert rengeteg nőgyógyászati problémám van, nekik is és egymásnak adunk tippeket, hogy melyik orvos, kezelés vált be nekünk és tartjuk egymásban a lelket, biztattak amikor pl a szövettani eredményre vártam, hogy egyáltalán van-e értelme egyáltalán a jövőn gondolkodni. A munakhelyi barátnőim pedig azért tudnak róla, m ért egyreszt mit mondhattam volna, amikor hosszú táppenzre kényszerültem, másrészt ők biztosítják, hogy el tudjak ugrani napközben vérvételre, rövid vizsgálatokra, ha kell táppénzre mehessek, dolgoznak helyettem, ha úgy adódik. De csak úgy nem jelentettem volna be senkinek, hogy nah mától nem vedekezek.
2017. jan. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem se kell senki orrára kötni hogy mikortól próbálkoztok.

De igazából nem értem azokat akik szerint ez olyan mintha azt jelentené be hogy védekezés nélkül szexeltek, mivel ha azt jelented be hogy terhes vagy akkor az olyan mintha azt jelentenéd be hogy a párod végre úgy élvezett beléd, hogy megfogant egy gyerek...

Ennyi erővel ha meglátok egy babát akkor arról is az jusson eszembe hogy a szülei védekezés nélkül szexeltek?

2017. jan. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg hiba! Képzeld el, mennyire szíven fogja ütni, ha sikerül!
2017. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem az lett volna a minimum, hogy tapintatosságból szólsz neki!
2017. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!