Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elég régóta próbálkozunk a...

Elég régóta próbálkozunk a párommal, de nem jött össze a baba. Most késik egy hete, de félek tesztet venni, mert közben nagyon összekaptunk (még sose ennyire). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta próbálkozunk, és minden szuper volt, de kb két-három hete komoly gondok vannak a kapcsolatunkban, erre most úgy tűnik esetleg épp terhes vagyok. Sose gondoltam, hogy ennyire szerencsétlenül jönne össze a dolog. Kérlek mondjatok valamit, nyugtassatok meg. Volt valaki ilyen helyzetben?

2017. jan. 12. 08:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Tesztelj, a tobbi majd utana kiderul.
2017. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Milyen megnyugtatást vársz? Hogy ilyen veled úgysem történhet meg?

Aztán az ilyen önáltatás szokott úgy végződni, hogy a kapcsolat teljesen tönkremegy, és szakítás után derül ki, hogy biztosan terhes vagy, és már nem tudod elvetetni. Aztán a pasi meg körberöhög, hogy csak azért találod ki ezt a hazugságot, mert ők akarod ezzel megfogni.


Ne tolj ki magaddal, és csinálj egy tesztet. Ha terhes vagy, akkor szólj a párodnak, jogod van tudni róla, a többi majd alakul.

Ha nem vagy terhes, akkor pedig megnyugodhatsz, hogy csak a sok stressz miatt késett.

2017. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél tesztet, butaság nem tesztelni, előbb-utóbb úgyis kiderül mi a helyzet, de ha pl. méhen kívüli akkor sokkal jobb ha hamarabb megtudod és tudnak kezelni.
2017. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Dugd homokba a fejed, hogy még véletlenül se kelljen megoldást találni a helyzetre. Rendkívül érett lehetsz.
2017. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem éretlen vagyok, hanem ideges. Ráadásul épp külföldön vagyunk. Elutaztunk egy hétre, hátha jót tesz a kapcsolatunknak, de én meg csak itt idegeskedem. Tesztelnem kéne, aztán megbeszélni vele, tudom.
2017. jan. 12. 09:15
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon osszekaptatok, miert utazgatsz vele? A problemak elol nem elfutni kell. Teszt mindenhol kaphato.
2017. jan. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

2. vagyok.

Tud róla a párod, hogy késik?

Gondolom, nem Ugandában vagytok, hogy ne tudnál egy drogériában tesztet venni, nem bonyolult a használata, a két csík pedig minden országban két csíkot jelent.

Menjetek el együtt, vegyetek egy tesztet, csináljátok meg, és várjátok együtt az eredményt. Ennek is lehet olyan hatása a kapcsolatra, amiből kiderül, hogy együtt vagy külön akarjátok-e folytatni a továbbiakban.


Ha te most ezt eltitkolod, és nem szólsz, azzal mindenképp csak rontasz a helyzeten, mert igenis joga van róla tudni a párodnak is! Beszélj vele, vegyetek egy tesztet, aztán minden kiderül.

2017. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Az,hogy félsz tesztelni,és ezért inkább nem veszel tudomást róla,nem.megoldás a gondjaidra! Jobb tudni,mint kétségek közt vergődni!
2017. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Az tett volna jót a kapcsolatotoknak, ha helyetted a harmadikat viheti el....nem kiszúrásból...tapasztalatból beszélek.


38hkm

2017. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Avasd be még most és együtt menjetek venni egy tesztet.

Lehet, hogy elsőre nem fog lelkesedni, de ha lenyugszik, eldőlhet, hogy együtt vagy külön tovább.

2017. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!