Szedtétek az Inofolic-ot terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi ideig ajánlotta az orvos? Köszönöm a válaszokat.
2017. jan. 27. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Az inofolic rendbe rakja a ciklust és a peteérést. Mostmár a babának hasznos dolgokat szedj magnéziumot ez mellé pedig terhesvitamint ha drágállod akkor legalább folsavat. Az inofolicba is van folsav ártani nem ártasz vele de ha elfogy ne azt vegyél!
2017. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Igen, semmi bajod sem lesz tole. Etrendkiegeszito , bar ha szeded akkor ezt tudod. A folsav meg nagyon jot tesz, en ittam amig nem sikerult (2hónapig) 2tasakkal minden nap. Pozitiv teszttől 12het par napos korig napi 1tasakkal. De volt h kihagytam 1napot !
2017. jan. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 2 tasakot ittam a terhesség 6. hetéig. Aztán olvastam, hogy a túl sok folsav sem jó a terhesség alatt, s mivel mellette még terhesvitaminnal 800mcg-ot vittem be, ezért a patikus azt mondta, hogy sok a kettő, így lecsökkentettem 1-re, de utána már csak 1 hétig szedtem.
2017. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, lányok!
2017. jan. 28. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!