Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pajzsmirigy alulműködésem...

Pajzsmirigy alulműködésem van. Kezeléssel teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete szedem a gyógyszert (Euthyrox 25) magas volt a tshm 5,6. Mennyi idő amig hatni kezd a gyógyszer??segitsetek nagyon el vagyok keseredve egy éve próbàlkozunk babàval és nem jött össze.
2017. jan. 28. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy teherbe eshetsz, ez nem egy komolyabb alulmüködés, ami neked volt, szeded a gyógyszert és ahogy beéllt a tsh utána összejön majd, vagy legalábbis nem a pajzsmirigyeden fog múlni. Nekem 35-ös volt a legmagasabb tsh-m, szedtem a gyógyszert és most terhes vagyok.
2017. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve próbálkozunk. 3 éve szedem a gyógyszer.
2017. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Uh...hàt minden esetre köszi a vàlaszokat...màsodiktol kerdezem h férjed volt vizsgàlaton? És neked csinàltak àtjàrhatósàgit is?
2017. jan. 28. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a második babámmal vagyok terhes pajzsmirigy alulműködéssel, mind a kettő fél éven belül sikerült.
2017. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, azt nem írtam, hogy természetesen kezelik, szedek rá gyógyszert, Letrox 50 mg. Onnantól ahogy elkezdtem szedni a 4.hónapban rendeződött a tsh-m (1.2-re ment le 5-ről), 5.hónapban sikerült a baba.
2017. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ági83 ***** válasza:

Nekem első terhességem után 70 volt amire kiderült. Gyógyszerrel pár hónap alatt lement 1.2 -re. Azóta két terhességem volt,mindkettő vetéléssel végződőtt

Nem tudom emiatt,vagy más miatt lehetett!

2017. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Férjem nem volt kivizsgáláson, nekem sem csináltak átjárhatóságit (nem is fognak, mert nem engedem).
2017. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Snorri ***** válasza:
100%
A kezelt pajzsmirigy alulműködés olyan, mintha normálisan működne. Az nem okozhat problėmát.
2017. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!