Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek sikerult Clostilbegyttel?

Kinek sikerult Clostilbegyttel?

Figyelt kérdés

Teherbeeses, kinek sikerult? Hànyadik kùrában? Milyen adagokban!?

Nekem ciklus 2.napjátòl napi 2× felet kell bevennem 5 napig! Nem kevès ez? Remèlem tudtok ìrni sok törtènetet , ami kicsit motivál! 11.13.ciklusnapon megyek uh ellenorzèsre + a 16. Ciklusnapon! Következő ciklusban kell kivàltanom, ha nem sikerül a baba inofoliccal! Inofolicot masfel hònapja iszom. 4hónapja szedek napi 400mg/E-vitamint + egy hònapja napi 2000ne D vitamint pezsitabi formájàban. E-vitamint a párom is szedi + c vitamint napi 500mg-t!

8hònapja pròbalkozunk.



2017. febr. 10. 18:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10es vagyok, éjjel arra keltem hogy mensisen fájdogál a hasam, kb 9 nappal vagyok ovu után, csütörtökre nem várom.
2017. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Első baba 3.clostis ciklusban.

2.baba 3 clostis ciklus után a 4.closti mentesben.

3.baba 4clostis,3closti mentes ciklus után az 1.clostis+utrogestanos ciklusban.

2017. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenki valaszat! :) drukkolok! Csutortokre utolso elotti? Ejha. Mindjart itt van. Szurkolok!!!! :) irdmeg milett kerlek!
2017. febr. 11. 12:56
 14/15 anonim ***** válasza:

Látom a poszt már régi, de én reagálnék, mert spciel a problémámhoz nem találtam még hasonlót, így hátha szintén lesz valaki akinek hasonló gondja van, akkor lásson valahol az éterben erről is irományt.

Szóval egyedülállóként vágtam bele a babaprojektbe. Nincs pajzsmirigyem, ezért élethosszig letroxon vagyok, ill. van egy adenomám, ami miatt a bromocriptint is szedek.

Az eredményeim évek óta szépek, be vannak állva. 1-2 közötti TSH, 150-200 prolaktin, gyönyörű méh és nyh,ciklus rendben, mint az óramű, 28 napos, minden hónapban van peteérésem.

Inszeminációval indultunk donorral. Mensi előtt pár nappal voltam vérvételen, minden tökéletes, oké, mehet a dolog.

A doki ragaszkodott a stimuláláshoz amúgy. Kár volt. Clostylbegyt kaptam mensi 3. napjától 5 napon át. Nagyon rosszul voltam tőle. A vérnyomásom az egekben volt, 150-160/100. Azt hittem elpatkolok. De végigcsináltam. Már éreztem a ciklus felénél, hogy dagadok, hízok, nőtt a hasam, szúrt, feszült, híztam de nagyon gyorsan. 1 hét alatt 2-3 kg. 2 domináns tüszőm lett, 21-22 mm. Jött a tüszőrepesztő, aztán inszem kétszer egymást követő napokon, majd inszem után másnaptól progeszteron exceltis 2*1 a 100 mg-ból. Sajnos megjött a mensim a várt időben, egy hétfői napon, aznap progi leáll. 4 nap múlva vérvétel,

TSH kontroll, mert nem éreztem hogy valami nem stimmel, dagadtam, dagadtam, úgy néztem mint mint aki 5 hónapos terhes, majd szétrobbantak a szöveteim. Aztán mikor megláttam az eredményeim, akkor fel is robbantam. Úgy elszállt ezalatt a pár hetes folyamat alatt minden, hogy öröm volt nézni. TSH 9,8 Prolaktin 2200!!!

Ennyi volt. Korábban egy mióma műtét miatt kellett progeszteront szednem a vérzésre, akkor ugyan ez történt. Bekavartak a gyógyszerek. Elszállt teljesen minden. Igazából nem tudta a doki megmondani melyik okozta, lehet egyik, vagy a másik, vagy mindkettő együtt. De az biztos hogy baromi gyorsan történt. Gyakorlatilag 25 nap alatt, mert a mensi harmadik napján kezdtem gyógyszerezni.

Nem enged következő inszemre stimuval. Most várjuk hogy lemenjen az érték, letrox, bromo dózis emelés, következő ciklusban stimu nélkül megyünk, ha lesz tüszőm akkor csak egy repesztőt kapok. Ugyanis úgy van 10-15% esélyem, stimuval az elszállt értékeim miatt (mert biztos hogy megismétlődne), gyakorlatilag nulla. Hiába érlelünk és repesztünk tüszőt, mire eljutok eddig a pontig, olyan magasra szöknek az eredményeim, hogy nem fogan meg, vagy ha igen, nem tapad meg, vagy ha igen, elvetélek.

Azt mondta a doki, csak akkor tudnánk kisilabizálni, melyik gyógyszer csinálta, hogy folyamatosan vennénk a vért stimu alatt, és akkor ki lehetne szűrni mikortól kezd emelkedni és melyik gyógyszertől.

Sajnos sokaknak ez nem válik be. A Kaáliban nem véletlenül nyomják le a TSH-t szinte már túlműködőbe, mert a sok hormontól amit kapnak és szúrnak (és az nem a kis Closty hanem keményebb "drogok") elszállnak az értékek.

Szóval én így jártam. Remélem van esélyem stimu nélkül is teherbe esni.

2019. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia. Nem vagyok szakértő de sztem a te eseted egyedi, főleg mivel írtad h nincs pajzmirigyed ha jól olvastam ugye? :/
2019. jan. 8. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!