Eleg sok a clostilbegyttel kapcsolatos kerdes?!

Figyelt kérdés

De , kivancsi vagyok mostanaban ki miert kappa nekem csak az alacsony progi a gond. Ultrot nem kaptam csak clostit, de olvastam h ultrogestran (nemtudom h kell írni) , szukseges ilyen esetben, hogy meg is maradjon a baba!?

Masik: hany naponta legyünk együtt? Doki azt mondta, amikor jol esik. Nalunk az minden másnap vagy minden nap?! Ugyanakkor varható a pèm majd? 32naposak a ciklusaim. Negyedik naptol napi 1*1-et kell bevennem! 4napon keresztul!

26N 27F



2017. febr. 11. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem volt peteeresem, azért kaptam, harmadik hónapra lettem terhes. Utrogestant csak akkor irtak fel mellé, amikor látták uh-n a babát, onnantól szedtem a 12. hétig.
2017. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Es ha keson jonnek ra h mègis kell ultro?:(

Amugy nekem van ovum. De eleg gyenge, kell nekik egy kis segítsèg

2017. febr. 11. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem azért írták fel, mert hol van peteérésem, hol nincs. Kb 10 nap múlva kezdem el szedni. Kiváncsi leszek mi lesz belőle..
2017. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mi márciusban kezdjük az elso clostys ciklust. Van egy kis cisztam, ami adott most nem kis okot az aggodalomra. Mi lesz clostyval? Jáájj.. inofolicozom, 40tasak maradt szval 20napra elegendo. Bizakodunk, hátha (!) Mègsem kell a clostilbegyt! :)

Koszi a választ! Irj neha hogy mi a helyzet. Mit erzel stb. Hogyan kell szedbed. Mikor lesznek uh-k? :) jóèjt

2017. febr. 11. 22:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Inofolicot én is iszok, és mégse volt ebben a hónapban peteérésem, a múlt hónapban meg volt, amikor nem ittam.

Pedig bíztam benne, mert azért nem olcsó.

2017. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem es szomoruan vetten eszre, nalam lófütty hatása sem volt. E vitamint ma mar el is kezdtem a clostilbegyt miatt. Minnèl elobb, annál jobb alapon+ D vitamin :) drukkolok
2017. febr. 11. 23:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt peteérésem ezért kaptam.5-dik naptól kellett szednem napi2x 5napig. ma vagyok a 20.napon pont tegnap voltam uh-n. A gyógyszer hatására lett is egy 20 illetve 27mm-es tüsző. Én szedek pluszba E vitamint (állítólag a closty vékonyítja a nyálkahártyát),D vitamint (olvastam egy tanulmányt miszerint a d vitamin hiány miatt is romolhat az esély a terhességre) folsavat , meg c vitamint. Az én dokim azt mondja,hogy kétnaponta legyünk együtt.


Anett

2017. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeztem a dokitól, hogy mi lesz, ha terhes leszek, de nincs megfelelő progeszteron szint. De mondta, hogy AZÉRT nincs most, mert nincs peteérésem. Ha lesz peteérés, lesz progeszteron. Utána persze, ha már pozitív a teszt, és megyek hozzá, és ő is látja a babát, akkor felírja, de addig ne aggódjak. De ezt kérdezd meg te is a dokidtól, el fogja magyarázni érthetően, én így majdnem két év távlatából nem emlékszem már annyira, és sajnos nem is értek hozzá annyira.
2017. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen kedves utolso, igy mar ertem!:)) :)

Utolso elotti . Ezek biztato mèretek ùgytudom. Vagy nem???? :)

2017. febr. 14. 18:09
 10/12 A kérdező kommentje:
E vitaminbol napi 400mgt szedek, D vitaminbol napi 1000NE neha több.+ inofolic+ B-komplex!!:)
2017. febr. 14. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!