Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostisok! Izgulunk egyutt?...

Clostisok! Izgulunk egyutt? Mikor kezdtetek? Kezditek?

Figyelt kérdés

Mikor teszteltek??? Minden erdekel. Remelem van rajtan kivűl legalàbb egy valaki ,akivel izgulhatok.

Sokat olvasok itt. Sok a clostis kismama es babàra vàgyò nő! Hát.. feltettem a múlthèten kèrdèst egy választ kaptam rá!


Remelem most többet kapok!



2017. febr. 19. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 nap múlva kezdem meg az első clostis hónapomat. Múlt hónapban nem volt peteérésem, de ahogy a ciklus.hu-n visszanéztem majdnem két évre visszamenőleg, csak minden második hónapban van. Az most azért érdekes, mert akkor closti nélkül is lehet hogy lenne a következőben. Mensim meghozására norcolutot szedtem 5 napig, így időre megjött (31. ciklus napra) Ma vagyok a 2. ck-n. Neked miért kell szedned? Én nagyon kiváncsi leszek rá, hogy segít-e valamit
2017. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:

Eddig 31napos ciklusaim voltak de novemberben 35napos volt ciszta miatt. Meg most iszonyat sokat kèsik. Nem hnap hanem a masik jovo hètvègèn megyek orvosomhoz. Most szabin van. :-(

Most 12 napja kèsik. Szval így nemtom' mikor kezdem, norcolutot nem kaptam mert mar kaptam 2× es túl sok hormon lenne már. Szval " turelmesen" vàrok! :-)

Remèlem bevàlik Nektek ès nekünk is!!! :-)

2017. febr. 19. 14:59
 3/91 A kérdező kommentje:
Milyen adagban kell szedned?nekem 6napig napi fèl szemet egyszer. Azert kapom, mert hèbe- hóba van csak peteeresem
2017. febr. 19. 15:00
 4/91 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap kezdtem, a szokásos módon ciklus 3. napján, 5 napon át napi 3x. Az ég világon semmi reményt nem fűzök már hozzá. :) Szedtem párszor spontán próbálkozós hónapokban, meg a 4 db. inszemináció előtt. Eredmény: 0.

Hála az égnek már csak egy inszem van hátra, és vége a felesleges próbálkozásnak.

2017. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem 5 napig 2 szemet kell szednem.
2017. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 A kérdező kommentje:
Utolso előtti. Akkor valszeg nalatok mas gondok vannak! :/ de drukkolok nagyon biztos h nehez.:/
2017. febr. 19. 21:31
 7/91 A kérdező kommentje:
Ooh .. csak nekem kell ilyen keveset? Fog ez èrni valamit?
2017. febr. 19. 21:32
 8/91 anonim ***** válasza:

Nekem inzulinrezisztenciám és PCOS-om van, ezek bármelyike bőven elég a meddőségre, a kettő együtt végképp. :) Abszolút lutri, hogy valakinek ezzel lesz gyereke vagy nem lesz. Nálunk úgy néz ki, az utóbbi a nyerő.

Másnak hosszabb ciklus mellett összejön, én meg hiába diétázom és edzem, hiába szedek mindenféle vitamint, hiába tök szabályos a ciklusom, nem sikerül. De már nem bánom, csak ne kelljen többé eljárkálni dokihoz.

2017. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
5 napig szedtem 2x1-et. A gyógyszer hatására lett egy 20 és egy 27mm-es tüsző. Repesztő szurit nem kaptam, rá másnapra benyilalt..gondolom megrepedt :) csak hát a 20. napon és nekem 28-29 naposak a ciklusaim.. ma vagyok a 26. napon , a hőm még nem esett le ,37-37,2 szokott lenni. Kíváncsi vagyok ,hogy a késői ovu kitolja-e a ciklust v sem :) sajnos elkezdtem görcsölgetni ,a cicim is elkezdett fájni ,de azért még bizakodom :) ha netán nem jönne meg,akkor a hét végefelé tesztelnék :) szurkolok mindenkinek !!:)
2017. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 A kérdező kommentje:
Sziasztok kesobb jovok olvasok, írok! :-)
2017. febr. 20. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!