Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikor kezdtétek a kivizsgáláso...

Mikor kezdtétek a kivizsgálások? Mennyi idő után jött eredmény? Mennyire rá fogant a baba. Írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi,hogy ki mennyi idő próbálkozás után ment el dokihoz? Mit mondott az orvos? Egyből kivizsgàlt? Mennyi ideig tartott mire megjöttek az első eredmények? Kinek mi volt a baja? És esetleg ha van már azóta baba,mennyivel utána fogant meg? ;) Előre is nagyon köszi! Mi holnap megyünk dolihoz 1év után...

#baba #Kivizsgálàs
2015. jan. 7. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az elsőnél 3 év után mentünk meddőségibe.

Kb. 7 hét volt a teljes kivizsgálás (átjárhatóságival, urológussal stb.)

Nálam pajzsmirigy-alulműködést állapítottak meg, ezt 4 hónap alatt állították be.

A köv. ciklusban már ment is az inszemináció, ami sikerrel járt, 5 éves a nagyfiam. Vagyis 3,5 év próbálkozás után fogant, mesterséges úton.

Most, a másodknál már csak 1 évig próbálkoztunk a korom miatt.

Mivel eltelt 5 év, a 0-ról kellett végigcsinálni a kivizsgálásokat.

Most a 2. inszem sikerült, 29 hetes vagyok a kisöcsivel.

2015. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És,hogyhogy inszemináció lett belőle? A Pajzsmirigyed miatt? Nekem is alulműködik.:( De már kb féléve szedem a letroxot..
2015. jan. 7. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, nem, volt egyéb endokrin probléma is nálam: IR, és a 21. napi progeszteron 0.

Inszem azért lehetett, mert a kiskatonákkal minden rendben volt, és fizikailag velem is.

2015. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah! Azt elfelejtettem megkérdezni,hogy mennyire drágák ezek a vizsgálatok?
2015. jan. 7. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd, rengetek múlik az intézményen, hogy milyen szerződést kötöttek a TB-vel.

Mi a Róbert Károly magánklinikán voltunk mindkétszer.

Ők egyértelműen a drágábbak közé tartoznak, viszont az eredményeik is kiemelkedőek.

Így volt az inszem a teljes kivizsgálással és a gyógyszerekkel a 12. hétig 300.000 Ft.

2015. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 hónap után mentem dokihoz. Az első eredmények már az első hetekben jöttek, egyszerűbb vérvételekre, gondolok, uh-os ciklusfigyelés, stb. Nálunk a férjemnél volt probléma, nekem semmi bajom. Másfél évig jártunk orvostól orvosig, rengeteg vizsgálat volt, mindenütt sorszám, időpont, több hónapos várólisták. Másfél év után lombik stimuláció, elsőre sikerült, most 12 hetes terhes vagyok.
2015. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az en tortenetem az abszlut csoda tortenet, az osszes lehetseges sallanggal. ;)

Mi kb masfel ev utan mentunk dokihoz. A kivizsgalasok egy evig tartottak (itt nincs maganut...az allamiban meg nem villamgezak), aminek az eredmenye, hogy csak lombikkal lehet gyerekunk. 2 honappal kesobb tettek ra minket a lombik programra, meg az inszemet is visszautasitottak. Azt mondtak tok felesleges. Nalunk elsosorban a parom eredmenyei miatt mondtak ezt. Lassu, keves, es vmi antibody is hianyzott, ami annak az egynek is, amelyik eljutna a peteig, lehetetlenne tenne a bejutast.

A lenyeg a lenyeg, hogy ket honapra ra, hogy varolistara kerultunk felmerult egy rokonkislany orokbefogadasa. Nem verszerinti rokon, amit elkezdtunk intezni. Persze eselyunk nem lett volna, de a folyamat kozben terhes lettem. O most mar lassan 18 honapos lesz. Tehat osszesen 3 ev utan sikerult az eredmenyek ellenre termeszetes uton.


A slussz poen nem is ez hanem, hogy szuletese utan kb 6-7 honappal tettem egy olyan kijelentest, hogy johet a teso. Elsore osszejott, igaz nem maradt meg, a 9. heten elveteltem.

Depi stb...nem is voltunk egyutt a ferjemmel jo sokaig, kb a veteles utan 4 honappal egyszer. Egyetlen egyszer.

Most vagyok a 10. hetben. Ez abszolut nemvart volt.

Hat ennyit a diagnozisokrol es egyebekrol.

2015. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huhh! Mindenkinek gratula akkor a picihez! :) Nagyon szeretnék már én is örülni! Kedves utolsó,neked tényleg csoda sztorid van! Azóta voltam már endo dokinál én is,annyit mondott,hogy emeljem a letroxot(pajzsmirigy alulműködésem van) 25mikrog-ról 50-re.Meg menjek el inzulin rezisztencia vizsgálatra.Kiváncsi leszek,h segít e....A 36,3-as ébredési hő az picit még alacsony nem?
2015. jan. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!