Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inofolic szedése közben kell...

Inofolic szedése közben kell szünetet tartani? Pl.3 hónap után?

Figyelt kérdés
olvastam valahol hogy a nagy mennyiségű folsav tartós szedése káros lehet. az Inofolicnál is lehet hogy 3 hónap után nem ártana szünetet tartani? ti hogy csináltátok?

2017. febr. 26. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A sok folsav annyiból rossz, hogy egy másik nyomelem hiányt sikeresen el tud nyomni. De ha egyébként minden értéked oké, nem kell szünetet tartani, ez nem gyógyszer:) vkinek 2 tasakot kell innia, orvosi utasításra, és neki se tett be a "sok" folsav.
2017. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok köszi!
2017. febr. 26. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szünetet tartani. Én gyakorlatilag egy éve folyamatosan iszom. Egyébként pedig nem értem, miért Inofolicot iszol, vannak ezzel 100%-ban megegyező tartalmú termékek, harmad- és negyed áron. Mint pl. a Phamerkal márkájú Myo-inositol. Két havi adagja akció nélkül 6990 ft, és ez még mindig nem a legolcsóbb alternatíva. Nekem is Inofolicot javasolt az orvos, de aztán hamar rájöttem netes fórumokból, hogy baromság megvenni 12-14 ezer ft-ért, pénzkidobás. Meddőségi klinikán az orvosok is megerősítették, hogy nyugodtan ki lehet váltani más azonos tartalmúval.
2017. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Inofemet iszok csak így írtam ki mert így jobban ismerik :) ez pedig azért jobb mint a myo-inozitol mert ez is ki van adagolva mint az Inofolic :)

[link]

2017. márc. 3. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem szóltam. :) Erről az oldalról is rendeled, vagy honnan?
2017. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia! Eredetileg onnan akartam, de mivel csak kártyával lehet előre utalással fizetni így nem onnan rendeltem meg, hanem a pharmaplaza.hu oldalról, ahol egy kicsit drágább 7700 ft, viszont ingyenes a házhoz szállítás, annyi hogy az utánvételi díj volt plusz 150 forint. Így fizettem 7850 forintot a futárnak.


[link]

2017. márc. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!