Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inofolic. Étkezés előtt vagy...

Inofolic. Étkezés előtt vagy után?

Figyelt kérdés
Ki hogyan issza? vagy itta?

2017. febr. 9. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mikor iszod. Én este ittam vacsi után pár órával.
2017. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen én reggeli után szoktam meginni.
2017. febr. 9. 12:23
 3/8 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés: neked segített? és ha igen mennyi idő után?
2017. febr. 9. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Myo-Inozitol+folsav port szedtem, mert olcsóbb, étkezés után, négy hónapig.
2017. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen hallottam arról én most az Inofemet fogom megvenni az is ugyan az és ki van adagolva.
2017. febr. 9. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

1es vagyok: nekem 3 hónap alatt segített, de ismerősömnek fél évig kellett szednie. Teljesen változó :) D3 vitamint érdemes mellé szedni.

Igen, az inofem egy az egyben ugyan az és nem kell pepecselni a kiadagolással :)

2017. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a doki azt mondta különìtsem el ètkezèstől. Szóval èn reggeli es ebed kozy ittam. Meg vacsi utan 30-40perccel ejszakara a masodik csomagot.

Januar kozepen kezdtem innI, marcius elejen pozitivat teszteltem! :)

2017. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :) gratula akinek összejött.

és azt jól tudom hogy 3 hónap után szünetet kell tartani? valahol olvastam hogy addig lehet inni utána szünet, hogy mennyi azt nem tudom.

2017. febr. 9. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!