Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tanácstalan vagyok! A ciklusom...

Tanácstalan vagyok! A ciklusom 3. Napjától Clostilbegyt-et kell szednem. Tegnap kezdtem barnázni és ma is csak ez volt. Ez már menszinek számít? Soha nem jártam még így.

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányadik ciklusnapon vagy? Mikor kezdtél barnázni?
2017. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menstruációnak a vérzés számít, nem a barnázás. Nekem is egy napig barnázás van, a vérzés másnap kezdődik. Onnantól kell számolni.
2017. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
35. Ciklusnapom van és tegnap előtt kezdtem el barnázni.
2017. márc. 18. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Másik kérdésednél írod, hogy valami progeszteronkrémet kentél. Annál normális, hogy nem hagyja rendesen megjönni a vérzést, amíg le nem áll róla az ember. De ez is egyénenként változik, nekem progeszteron ellenére megjött mindig idejében (12-13 dpo-n, mivel rövidebb a luteális fázisom a normálnál), valakinek egy hetet késik miatta.
2017. márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már 9 napja abbahagytam a gél használatát és csak barna folyásom volt pár napig, de semmi más. Szerintetek megjöhet még?
2017. márc. 21. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Szedtél clostilbegyt mellé ösztrogén tartalmú valamit? (pl. estrofem) Lehet, hogy a clostil annyira vékonnyá tette a nyálkahártyát, hogy csak ez a barnázás lett menstruáció helyett. Elvileg minél vékonyabb az endometrium, annál kevesebb a vérzés.
2017. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szedtem mellé semmit, csak 16. naptól Crinone gélt kellett használnom.
2017. márc. 22. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!