Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Melyik meddőségi centrumban a...

Myedi kérdése:

Melyik meddőségi centrumban a legrövidebb a várólista az államilag támogatott lombik bébi programba?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Róbert kórházba járunk.

2017. márc. 25. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h erre várólista lenne, vagy mindenütt van e. De nekúnk másfél év lesz, h eljutunk az elsőhöz. Csupán a vizsgálatok, konzultációk, esetleges kezelés vagy beavatkozások a lombik előtt kb. De ismerősöknek is Simán összejón az egy év. (És nekünk magánrendeléseken még gyorsítva is lett, ott csináltattunk meg tóbb vizsgálatot stb., oep alapon biztos plusz egy két hónap, mire időpontot kapsz stb.) Nekúnk, így h végigmentúnk mindenen várni már nem kell. De a legtöbb időt azzal spórolsz, hogy ha mindennek előre utánaolvasol, utánajársz, és szépen előre foglalsz időpontot.... ha nagyon gyorsítani akarsz- sokat nem biztos, hogy fogsz tudni akkor magánklinika. A háziorvosunk mondta, hogy Izraelben is gyorsan túl lehet lenni rajta, plusz az összes lombik(cakkpakk, és nem úgy, mint itthon, hanem tényleg) ingyen van, .... ezt csak azért írom ide, mert hátha érdekes lehet valakinek, mert minket ez nem érint. )
2017. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom, hol a legrövidebb, de mi a pesti Kaáliba járunk. Kivizsgálások után visszamentünk februárban, és novemberben lesz a beültetés. Pont 9 hónapot várunk :)

Minden jót!

26N

2017. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat. Olvasgatok utána, hogy hova fordulhatnánk, ha itt nem sikerülne...
2017. márc. 31. 08:31
 4/10 Timcsa80 ***** válasza:
Pécsen kb 1,5 hónap a konzultációra a várólista. De ha akkor úgy mész oda hogy 3. , 21. Napi vv. Megvan + átjárhatósági+méhtükrözés, ha még nem szültél akkor utána már gyors persze ha minden ok.mi minden eredménnyel felszerelve mentünk és abban a hónapban el is kezdhettük. Csütörtökön lesz leszívás
2017. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pécs nekünk nagyon messzire van, Pest mellett lakunk. Bár Húgoméknak ott sikerült a lombik. Holnapra nagy kalappal! :-)
2017. ápr. 5. 15:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a statisztika,és sokak(orvosok is) szerint Győr a legsikeresebb meddőségi centrum. Ha Budapest környékiek vagytok esetleg érdemes elgondolkodni, mert sztem nem az a fontos a lombiknál, h gyorsan sorra kerülj, hanem, h mennyire sikeres. Elég szép statisztikák vannak, érdemes megnézni.
2017. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Timcsa80 ***** válasza:
Köszönöm. 10 petesejtem lett. Győrbe 1év körüli most a várólista.
2017. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Timcsa80 ***** válasza:
Sajnos csak 1 termékenyült meg. Most ő minden reményünk. Kedden beülti ha megéri.
2017. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz várni, akkor Reprosys ba menj. Nem sokkal drágább mint az állami, és nem úgy kezelnek, mint egy nagyüzemben.
2017. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsazsa199 válasza:
Sziasztok. Én egy honapja kértem telefonon idő pontot az első konzultàciora és agusztus 23 án kell menni .utàna mondjàk meg mikora irnak ki beültetésre de sokan azt mondjàk 4-5 honap kb Szegedre megyünk
2018. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!