Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteron-hiány, teherbeesé...

Progeszteron-hiány, teherbeesés, volt már így valaki?

Figyelt kérdés

Minden hónapban 2-3 napot pecsételgetek, mielőtt ténylegesen megjönne a vérzésem, amiről azt olvastam, progeszteronhiány miatt lehet...

Doki felírt progeszteron tartalmú bogyókat, nemsoká kezdem majd szedni, a kérdésem az, ha valakinek megállapítottak progeszteron-hiányt, majd kapott gyógyszert és próbálkoztak babával, mennyi idő után jött össze? Használtak valami mást is mellé? Volt, aki természetes módszerekkel, tabletta nélkül hozta rendbe a ciklusát majd szült babát gond nélkül? Köszönöm a válaszokat!


2017. márc. 26. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteron ovuláció után kezd termelődni. Ki kellene deríteni, hogy van-e ovu, ha nincs, miért nincs. Mert ovu nélkül progit szedni eléggé értelmetlenség.
2017. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ovu van, uh-n nézték, csak aztán nem tudom megtartani a terhességet, valamint a vérzések így kezdődnek.
2017. márc. 26. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a progeszteronod 21. napon?
2017. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat ezesetben nekem tuszorepedes utani naptol mar szednem kellett ( nekem nem is marat meg terhesseg amig nem igy szedtem hanem pozi teszttől)

Szval erdemes szedned , hatni fog ha ez a baj. Es barmikor lehet probalkozni a babával. Drukk!

2017. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz nekem closti is kellett h legyen egyáltalán peteérésem,de amikor ovutól szedtem mellé a progeszteront abban a hónapban terhes lettem.
2017. márc. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem már 3-4 nappal a vérzés előtt kezdődött a pecsételés. Clostyt kaptam rá és pozitív teszt esetére Duphaston receptet. Már csak a Clostytól elmaradt a pecsételés és pozitívat is teszteltem. Ekkor kezdtem a progeszteronpótlást.


Az első babánk ugyanígy "készült".

2017. márc. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!