Milyen bajom lehet a lelet alapján illetve a diagnózis alapján?

Figyelt kérdés

Több hónapja nem jönmeg amúgy

Leletemben ez allt : Biman:ep portio hatul,kozepnagymeh mellol anteflexio-versioban kornyezete szabad.

Huvelyi UH: endometrium 7,8mm-es.

Dg.amenorrhoea sec.

Sterilitas i.

(Ja,és beküldött a meddőségibe) csak miree ott fogadnak egy honap addig is szeretném tudni milehet a bajom hátha volt már vki így esetleg és tudna segíteni. nőgyógyászom felvetette hogy hormonzavar lehet,azt hogyan kezelik illetve teherbe eshetek így? szeretnénk babát. segítsetek légyszi aki volt hasonló helyzetben :/ 19/N


2017. ápr. 8. 14:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
??
2017. ápr. 8. 20:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el a meddőségibe kivizsgáltatni magad akkor is ha megjön mert hosszú kimaradás mindenképp valami bajt jelent, sajnos a nődoki lelete alapján nem sokat tudhatsz meg ő általában csak rutinvizsgálatot csinál.... Azt hogy lehete babád csakis a meddőségi kivizsgálás után tudod majd meg első és legfontosabb a vérvétel, általában szoktak kérni átjárhatósági vizsgálatot is meg stb majd ott teljes mértékben fel fognak világosítani hidd el én is nagyon szeretném már tudni mi bajom 4 hónapja a vizsgálatokra járok májusban tudom meg hogy mit javasol a doki, jobb esetben 1-2 hónapot vesz igénybe a kivizsgálás egyébként, de gyógyszeresen és egyéb módokon egész jól tudják már kezelni ezeket a problémákat, pl a te esetedben is van valami gyógyszer ami megtudja hozni a mensit bármi kérdésed van írj privit nyugodtan ha tudom a választ szivesen segítek
2017. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Írtam:)
2017. ápr. 9. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!