Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Baj lesz ebből? Closti kerdes?!

Baj lesz ebből? Closti kerdes?!

Figyelt kérdés

A dokimnak szoltam h 2.kúrában memtudnék menni hozzá uh ra , azt mondta elsonel nem volt gond nembaj , most az egyszer elnézi. Beteg rokont látogatunk , segitunk itt kicsit. A baj az h a clostim otthon hagytam. Egy szemet tudtam bevenni, éjszakázás után indultunk teljesen kiment a fejunkbol egy csomó dolog!! Mindig 16.-17napon van pozi LH tesztem repedes a mult honapban 17.napon volt!

Most a 15.napon vagyok és pozi az LH teszt. Szerintetek azért esélyes h sikerulhet? Vagy ez ìgy mar reménytelen??? Tudom h van állítólag nyújtott hatása előző kúrából. Ez igaz? Bezzeg a duphastont eltettem pedig az még nem kellene..:/


2017. ápr. 8. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
sikerülhet így is. nekem is a szünetes ciklusban sikerült.
2017. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remelem nem kutyult meg semmit az, hogy egy szemet bevettem!:) köszi
2017. ápr. 9. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!