Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babatervezésnél tampon vagy...

Babatervezésnél tampon vagy betét használat a jobb?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam a tampon változtat a hüvely ph értékén, fél éve áttértem betétre kíváncsi vagyok hogy jól tettem-e? Tudom sokan estek teherbe tamponhasználat mellett... Elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi előre is köszönöm

2017. ápr. 10. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe sem jutott ez. 3 terhesseg, ebbol 2 harmadikra jott ossze, egy pedig elsore.

Ennyire nem gorcsolj ra, ez brutalis.....

2017. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja, csak tampont hasznalok!

1.

2017. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló az én történetem is. Mindig tampont használtam, három gyermekből kettő az első fogamzásgátlás nélküli hónapban összejött, a középső a harmadik hónapban.
2017. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát az utóbbi 5 évben sokmindent olvastam, hogy mi lehet hatással a teherbeesésre, de ez még nekem is új. :) Azt használj, ami kényelmes, nem ezen fog múlni, hidd el! Én tamponos vagyok, de mellette IR-es, pajzsmirigy alulműködéses és eddig háromszor estem teherbe, ahogy az alapbetegségeim kezelésével sikerült elérni a peteérést, egyből jött is a terhesség. Csak EZÉRT ne válts betétre, ha amúgy kényelmesebb a tampon.
2017. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok rágörcsölve nem tudom miből szűrted le?...egy Ez egy szimpla kérdés amit azért tettem fel mert tapasztalatokra vagyok kíváncsi(orvos mondta hogy a tampon egészségtele) 2 írtam a kérdésemben hogy arról tudok hogy sokan így is teherbe esnek de nem vagyunk egyformák...
2017. ápr. 10. 11:59
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én öt éve nem esek teherbe és semmi bajom(kivéve spermaellenes hüvelyvizsgálat még nem volt) ezért érdekel mert ez az opció még nincs kizárva
2017. ápr. 10. 12:03
 7/23 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, kiegyensúlyozott élet, nem vagyok rágörcsölve a dologra de természetes dolog hogy szeretném tudni mi a bajom, és hogy foglalkozok a témával, régen volt egy másik kapcsolatba is próbáljoztunk 2 évig és akkor se estem teherbe úgyhogy összesen 7 éve van ez az állapot... Jóhogy érdekel a téma minden részlete... Előre is köszönöm a válaszokat
2017. ápr. 10. 12:07
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Párodat is vizsgálták már? Az egy dolog, hogy neked nincs semmi bajod. És neki?
2017. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen 3szor volt már sperma vizsgálat 100millió mind aktívan mozog, vérerdménye is jó....
2017. ápr. 10. 12:27
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én intimtkelyhet használok...
2017. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!