Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Még új vagyok ezen a fórumon....

Timi 0408 kérdése:

Még új vagyok ezen a fórumon. Tegnap volt a beültetésem, (5napos) észre fogom venni hogy beágyazódik? Velem minden rendben van mennyi az esély hogy elsőre sikerül?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Két sikeres lombikom volt (5 naposak szintén). Az egyiknél éreztem a beágyazódást, a másiknál egyáltalán nem.

Esélyeket latolgatni nem érdemes, elsőre is sikerülhet, másodjára is, akár harmadjára is. Van ezekről statisztika, de lutri, hogy kinél mikor van egyedmény.

Kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön!

2015. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőre sikerült, de nem éreztem a beágyazódást. Velem is minden rendben volt, de ez nem garancia, h akkor mindenkinek sikerül, aki egészséges. Azért én azt mondom, bizakodhatsz.
2015. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem meg. Elsőre méhen kívül tapadt meg, másodjára mindkettő megtapadt, sőt semmi tünetem nem volt az elején az ikrekkel
2015. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!