Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sok a 6 sikertelen hónap vagy...

Sok a 6 sikertelen hónap vagy határeset?

Figyelt kérdés

Elég fiatal párok vagyunk. Egyetlen karos szenvedely van , hogy a párom (27F) dohányzik. Én 22 évesen leszek nemsokara es nincs karos szenvedelyem. Rendszeresen mozgok, sportolok. Vitamint szedunk.

Nektek mennyi ido alatt jott? Elsosorban egeszsegeseket kérdezek!! Vagy akiknek valamilyen gyógyszer kellett maximum.:-)

Koszonom.


2017. ápr. 16. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Meg 1 ev is teljesen normalis lenne. Egy egeszseges parnak minden honapban 20-25% eselye van, ha pont jokor vannak egyutt. Innentol tehat pech vagy szerencse kerdese hogy adott honapban beleestek-e a szerencses 20-25%-ba.

En varnek mondjuk 8-10 honapig, ha akkor sem, azert lehet legalabb par egyszeru vizsgalatot elkedenek, pajzsmirigy, vervetel, peteeresvizsgalat.

2017. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

A patikában vegyetek fertilitási tesztet a fiúnak! Az azonnal megmutatja, termékeny-e.

Te is vehetnél ovulációs tesztet vagy mini mikroszkópot a termékeny órák kimutatásához.

2017. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ovulációs tesztet használok. Meg múlt hónapban akkor voltam pé követésen. 32 naposak a ciklusaim 14.napon 19.7 tuszom volt meg ketto 18mm körüli!!

16.napon pozi LH tesztem volt.

Most a 15.napon volt pozi. Hormonok rendben mert voltam vizsgálaton más miatt és progeszteron picit alacsony igy 18.cnaptól napi 1x1 duphastont kell szednem :)

2017. ápr. 16. 21:24
 4/17 A kérdező kommentje:
Koszonom egyebkent a valaszokat!:) otthoni tesztekben annyira nem bízunk. Ha májusban sem jön akkor elmegy párom kivizsgálásra. :) de szed 2 honapja cinket, E és C vitamint minden nap
2017. ápr. 16. 21:25
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok. A hatodik hónapban sikerült pont, és én nagyon boldog voltam, hogy ilyen hamar összejött. Ha figyeltek a peteérésedre, akkor sincs még aggodalomra semmi ok. Egy év után pedig mehettek vizsgálatra, ha akartok és addig nem jön össze.
2017. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

1 évet szoktak mondani (régebben még 2 év is normális volt).

Szóval nem sok.

2017. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
3: Persze, értem én, csak egy kivizsgálás hosszadalmas, főleg hogy hosszú előjegyzések vannak. Mégiscsak más hogy félórán belül kezedben van egy eredmény. Ha az sterilitást jelez, máris előrébb vagytok. Ha meg nem, akkor meg ki lehet várni az egy évet.
2017. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Butasag nem lehet varni

22 eves vagy idod mint a tenger.

2 ev is normalis a te korodban.

40 eves korig szulhetsz igy ne siesd el jonni fog ha akar az a baba

2017. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Koszonom!!:) mindenkinek ment a zold
2017. ápr. 16. 22:32
 10/17 anonim ***** válasza:

Az elso gyerekünk 10 hónap után fogant meg, a második pedig az első próbálkozáskor.

Bőven 30 fölött voltam. Kivizsgálásokra nem mentünk, mert az 1 évet meg akartuk várni.

És minket igazolt az élet. Sok tényezőnek egyeznie kell ahhoz, hogy létrejöjjön a terhesség. Van, amikor rögtön egyeznek, van, amikor csak több hónap után.

Bár az igaz, hogy nem árt a kivizsgálás, mert jobb időben tudni, ha baj van, mint éveken át tartó prőbálkozás után elkezdeni a kivizsgálásokat.

fél év nem mérvadó, nem jelent semmi rosszat.

2017. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!