Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági (hsg) után volt már olyan akinek hamarabb jött a mensi?

Figyelt kérdés
Pont efy hete volt a vizsgàlat és azóta jellemző volt egy pàr csepp barna folyàs...ma reggel viszont piros vér jött wczéskor.Szerintetek ez mensi vagy még mindig a vizsgàlat utàni vérzés??

2017. ápr. 20. 11:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok,hozzàteszem,hogy mind2 oldalon àtjàrható vagyok, ciklus 9.napjàn volt a vizsgàlat,ma vagyok a 16.napon.
2017. ápr. 20. 11:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Mensihez korai lenne szerintem mindenképp konzultálj az orvosoddal hogy megnyugodj, nekem hsg előtt 28-32naposak voltak a ciklusaim, 2 hónapja volt a hsgm azóta beállt 26 naposra, szerintem az is elég ha felhívod az orvost és elmondod neki a problémád és majd megmondja szükségese bemenned, mindenképp beszélj vele
2017. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is nem rég volt igaz nekem Hycosy, az előtt én soha se barnáztam most egy nappal hamarabb jött meg és előtte 2 nappal barnás nyálka jött belőlem.... gondoltam biztos az átjárhatósági miatt. pedig annyira reménykedtem hogy biztos majd összejön utána....
2017. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet az oka,de nekem mist tényleg megjött16.napra:(( ma megyek a dokimhoz,csak nem tudom h fog megvizsgàlni(valóniüleg sehogy) ugy volt h következő ciklusban kezdjük a petefészek stimulàlàst....akkor ez nàr a kov.ciklus?!...tanàcstalan vagyok
2017. ápr. 21. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyire fájt az átjárhatósági vizsgálat? Kontrasztanyagos volt?
2017. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kaptam előtte bódítót vénàsan...igy is fàjt kicsit..de kibirható...a bóditástol el voltam nyomva szédültem.nagyon ügyes volt a dokim,gyors és precíz.
2017. ápr. 23. 22:14
 7/7 A kérdező kommentje:
És igen...kontraszt anyagos volt hsg.
2017. ápr. 23. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!