Letezhet olyan hogy mar masodszor vetelek el? Ha igen ki lehet vizsgaltatni hogy az valoban veteles volt-e?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Mindkettönél volt pozitiv teszted?A vetélèst sokminden okozhatja,elsö körben nézetnék 1 teljes hormon labort Tsh val egybekőtve.Ha ezek rendben vannak akkor Trombozishajlamra valo vizsgálatot mert sajnos azis elég sokszor okoz vetélést.
2017. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miert ne letezhetne? Viszont orvos lasson, mert ket veteles utan mar kerhetsz vizsgalatot. De mit ertesz azon hogy valoban az volt-e? Azt sem tudod, terhes voltal-e?
2017. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valóban vetélés volt-e??? Ez mit jelent?
2017. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minek ?

A terhessegek 90 % meg a nem vart menszesz elott megszakad genetikai hiba miatt ez az un kemiai terhesseg.

2017. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy szakad meg a 90%-a... kihalt volna az emberiség...
2017. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazabol csak nem szeretnem elhinni hogy babam lehetett vona de megsem...
2017. ápr. 22. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Tehàt akkor nemvolt bebizonyitott a terhesség?
2017. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Miculi111 ***** válasza:

Ha pozitiv volt a teszted és tudod hogy babás voltál akkor igen de ha nem tudsz semmiről csak úgy gondolod akkor fennt áll a lehetősége annak hogy elvetéltél de fájdalom nélkül nem hinném igazából azt se írtad le hogy kezdődött...

Én egy hete voltam igy hogy gondolkoztam rajta hogy lehetséges de csak 2héttel korábban jött meg a dokim szerint!!! De nem mindig az van amit mondanak én ezt már tudon!

2017. ápr. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mik a tüneteid? Mert lehet, hogy csak fájdalmasan jött meg a menzeszed vagy más miatt éreztél alhasi fájdalmat. Mindenképpen érdemes kivizsgáltatni, mert ha tényleg vetélésed volt, előfordulhat, hogy operálni kell, ha pedig nem, lehet, hogy ciszta vagy hormonális probléma okozott erős fájdalmat és vérzést.
2017. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!