Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Régóta próbálkozók! Orvossal...

Régóta próbálkozók! Orvossal konzultációm 3 hónap múlva lesz addig is tudnátok ajánlani valamit ami segíthet teherbeesni?

Figyelt kérdés
6 éve nem esek teherbe, 27 éves vagyok, férjem 25, előirt vizsgálatokon túl vagyok már csak arra várok hogy beszélhessek az orvossal 3 hónap múlvára kaptam időpontot(bmc) addig is szeretnék valamit kipróbálni hátha tanácsoltok valamit, eddig szedek vitaminokat, most fogom elkezdeni a barátcserjét, 2 naponta együtt vagyunk a párommal(neki 100millió a spermaszáma aktívan mozognak)

2017. ápr. 25. 16:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Tippem sajnos nincs, de én most vagyok 13+4 hkm a BMC-s babámmal.


Sokan esküsznek a gyógyteákra, szerintem veszíteni valód nincs ha kipróbálod.

2017. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Min vagytok túl? Mik a megállapítások? Így nehéz bármit is javasolni. Mert pl. egy cisztásnak nem ajánlok cickafarkot stb.
2017. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Inofolic nekem segitett 2évig vártunk a babóra. Hallottam mostanában a Trimeszterről véleményt nem tudok mondani, nézz utána! Remélem tudtam segiteni!
2017. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, első neked mi volt a problémád és mi segített? Egyébként gratulálok, jó egészséget kívánok, második a kérdésemben benne van hogy az alap kivizsgáláson vagyunk túl és nem tudom mi bajom mert 3 hónap múlvára kaptam időpontot megbeszélésre
2017. ápr. 25. 18:07
 5/22 A kérdező kommentje:
Várom a további tippeket, előre is köszönöm
2017. ápr. 25. 18:11
 6/22 A kérdező kommentje:
Az inofolic ot lehet megpróbálom
2017. ápr. 25. 18:12
 7/22 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Leírnád, hogy mik azok az "alap" vizsgálatok? Úgy talán könnyebben tudnánk javaslatokat tenni Neked. :)

2017. ápr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Esetleg valami lelki teher vay stressz? Az én esetem nem hasonlítható össze a tieddel, de amikor fél éve elhatáoztuk, hogy jöhet a baba, nem sikerült. Hőmet nem mértem ugyan, de volt ovuteszt és állandóan nézegettem az internetes ovu kalkulátort. Most a 6. hónapban úgy néz ki összejött, de csak halkan örülünk. Nekem pl az segített, hogy másik munkahelyet váltottam. Nagyon stresszes volt számomra a munkahely. Meg vagyok róla győződve, hogy ez volt az oka, mert eljöttem és sikerült. Gravidát szedek egyébként, sok gyümölcsöt eszek. Pont ez a hónap volt, hogy nem is foglalkoztam vele. Viszont azt is el tudom mondani, hogy nincs olyan, hogy nem görcsöl rá az ember. Én is "rágörcsöltem" ha ezt nézzük. Ez egy elcsépelt sablon, ilyenekkel ne is foglalkozz. Én azt tudnám még ajánlani, hogy próbáljátok ki, hogy 3 naponta legyetek együtt, nekünk ez pl bevált. Érdemes lenni genetikust is megkeresni szerintem, de csak a biztonság kedvéért. Hallottam olyat, hogy a férfi és a nő annyira közel voltak egymáshoz genetikailag, mintha tesók lennének.

Mindenesetre érdekes ez az egész.

Méhpempőt hallottam, az is jó. Mondjuk kb 3 hete szedtem illetve szedem a gravidát is, lehet az is segített. Amikor teherbe eshettem, pont akkor voltunk az egyetemi kurzuson, mert munka mellett csinálom és kicsit kikapcsolódtunk, elmentünk kirándulni. Szóval szerintem megszabadultam a stressztől és jót tett a kikapcs is. Bocsi, ha hosszú lett. Biztosan lehet kisbabád neked is.

2017. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
3. Napi vérvételem eredményei: tsh 1,810mlU/L fsh 7,3IU/L lh 7,6 IU/L prolaktin 147 mlU/L ösztradiol 166 pmol/L, átjárható vagyok, spermaszám 100 millió mind aktívan mozog, stresszes nem vagyok az tuti, egyébként köszönöm a választ utolsónak is
2017. ápr. 26. 21:48
 10/22 A kérdező kommentje:
14.ciklusnapon uh-n ez volt írva a papírra néhány kisebb tüsző, aki régóta próbálkozik, mivel azokhoz szólt a kérdés azok tudják mik az első körben végzett vizsgálatok, hsg vérvétel ekg mammográfia, szűrés uh, d vitamin szintem kicsit alacsony (onnan tudom mert kértem emailos értesítést a laborból) 2 hónapja már szedem azt is.... Holnap kezdem a Barátcserjét és az aspirin protectet
2017. ápr. 26. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!