Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az a problémám hogy e hónap...

AMINA54321 kérdése:

Az a problémám hogy e hónap április 21én 22én menstruáltam elég keveset?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászati rendelőben voltam el mondtam eszt az orvosnak is aki meg kérdezte hogy teszteltem e már mondtam igen nagyon halvány második csík Ő aszt mondta egy hét múlva teszteljek nem tudtam kivarni az egy hetet tegnap teszteltem egy X-epil terhességi tesztel ami nagyon halvány ugyan úgy tüneteim gyakori vizelés Mell feszület alhasi szurkolás mintha meg akarna jönni érzés? vagyok???

2017. ápr. 30. 15:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy terhes vagyok???
2017. ápr. 30. 15:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Uyanolyan halvány, mint egy hete?
2017. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy picivel erősebb!
2017. ápr. 30. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
toltsd fel a kepet , :D
2017. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hiaba toltom fel anyira halvany hogy nem latszik!!
2017. ápr. 30. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, ne haragudj, hogy ezt mondom de egy teszt vagy negatív vagy pozitív nincs olyan hogy nem látszik csak ha nagyon nézem meg nem tudom én mi. A szavaidból úgy érzem bababát szeretnél, de akkor vegyél egy másik tesztet és nézd meg azon. Nekem volt egy vetélésem azóta újra babát várok, de mind a kettő egyértelműen erős pozitív volt reggel is és esti vizeletből is és 2 különböző tesztből néztem pont az ilyen dolgok elkerülése miatt. Orvoshoz meg hiába mész ilyen korán ha nem elég jó az UH-ja vagy semmit nem lát és csak elszomorít vagy ha elég jó UH-ja van láthat petezsákot ami még ilyenkor üres és pici, fölösleges szerintem rögtön orvoshoz menni kivéve ha neked is volt már vetélésed vagy van olyan tényező ami veszélyeztet.
2017. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!