Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Április 27-ig (fontos dátum)...

Április 27-ig (fontos dátum) le kéne valahogy adnom 5-6 kg-t? Minden napra terveznék futást, és keveset ennék. Ez mennyire válna be?

Figyelt kérdés
Nyáron még szép vékony voltam,168 cm-hez 53-54 kg. Soha nem volt gondom az evéssel, rengeteget ettem, mert nem híztam. Viszont nyáron összejött a szerelem, és ez a "szerelem" istenien tud főzni, tehát szépen felmásztam 59 kg-ra, mivel kb 4000 kalóriákat nyomtam be egy nap, ami még nekem is túl sok volt. Már egy ideje befejeztem ezt, a hízás meg is állt, a barátom imád így, de utálom, hogy a nyári ruháim közül minden szorul csípő és fenék téren.
2011. márc. 30. 18:01
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha nem is 5-6 kg-ot, de valamennyit biztos le tudsz adni addig. Ha heti 1 kg-t számolunk akkor is még van 3 heted! És ha nem is látszik majd kg-ban lehet formásabbnak fogsz tűnni! Azért tarts 1-2 nap pihenőt is, ne erőltesd meg hirtelen az izmaid! Én is most akarok elkezdeni futni, eddig tornáztam(kb 2 hónapja, de nem olyan rendszeresen) nekem 17-ére kéne jól kinéznem :D De nekem annyira nem fontos, csak olyan helyre megyek ahol már strandidő lesz. Egyébként én is 167 cm vagyok, és most 56-57 kg. Sok sikert :)
2011. ápr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Annyira nem vészes mert kövérnek véletlenül sem mondanám magam:)

De reménykedem:)

Sok sikert neked is!:)

2011. ápr. 2. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!