Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Teherbeesési témáról szeretnék...

Piroska94 kérdése:

Teherbeesési témáról szeretnék kérdezni . Április 8 tol április 10 ig volt a menstruáciom, tehát 2 nap . Eddig soha sem volt ilyen rövid . Meg lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
És egy másik kérdés, tegnap úgymond április 17 diken voltunk együtt es védekezés nélkül . A menses utan 7 nappal lehet teherbe esni? Bocsánat a nem helyesírás ért de másképp nem tudom hogy fejezem ki magam .

2017. ápr. 18. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, hány éves vagy te?!
2017. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért érdekel hány éves vagyok? Egyébként 25
2017. ápr. 20. 00:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Elég röhej, a kérdés alapján nagyjából 15 lehetsz. Felcsaphatnál egy biosz könyvet, és akkor nem kérdeznél hülyeséget.
2017. ápr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azon nem gondolkoztal el hogy nem vagyok teljes magyarországi ?

Csak felig vagyok az es egyáltalán nem is lakom Magyarországon es nem is ott születtem .

Mielőtt el itelnel valakit az elot kerdezoskodj!

Köszönöm !

2017. ápr. 20. 01:00
 5/12 anonim ***** válasza:
És ha nem vagy magyar, az feljogosít arra, hogy fogalmad se legyen a teherbeeséssel kapcsolatos tudnivalókról? Érdekes logika.
2017. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Ennek a témához semmi köze ahhoz, hogy mennyire vagy magyar.

Most se a helyesírásod miatt szóltak le.

Lehet ilyen rövid, de ha félsz, nyugodtan menj el egy nőgyógyászhoz.

2017. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ha bizonytalan vagy akkor csinálj egy tesztet. A menstruáció első napja a ciklus első napja. Ha 28 napos ciklusaid vannak, akkor a peteérés várhatóan a 14. ciklusnap környékére várható. Ekkor vagy a legtermékenyebb, illetve az azt megelőző és utána lévő 1-2 napban. Vagyis kb a 10. és 16.ciklusnap között van a legnagyobb esély a teherbeesésre. Persze ez csak akkor igaz ha 28 naposak. Ha ennél több akkor persze a peteérés napja is kitolódik.
2017. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De ha nem vagy magyar, miért magyar fórumra írsz? :D Miért mindenki másnak kellene tudnia vagy megkérdeznie, hogy beszéled-e a nyelvet. Ha nem vagy magyar, biggyeszd oda a kérdésed végére, és mindenki eszerint fogja kezelni.

Rövid menstruáció bármitől lehet, ha folyton rendszertelen, érdemes dokihoz menni.

Igen, bármikor is szexelsz védekezés nélkül, eshetsz teherbe, mert nem óraműpontos az ovulációd.

Menj el dokihoz, ha bármi szükségét érzed, az a tuti.

2017. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok ! Nem ertem hogy miert mindenki azt figyeli hogy hogyan

Irok ? Miert kell ilyen felvagonal beszelni ? Es köszönöm azoknak

Akik normálisan vissza írtak nem gúnyosan es lenezoen !

2017. ápr. 25. 16:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Felvágottan *
2017. ápr. 25. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!