Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jó, alapos endokrinológust...

Jó, alapos endokrinológust keresekfőfőleg Békés megyében. Kit ajánlanátok? (Esetleg Csongrád megye is szóba jöhet. )

Figyelt kérdés

Olyan dokit keresnék, aki foglalkozna rendesen velem. Ir és pajzsmirigy vizsgálat kellene.

Kit ajánlanátok? Esetleg árat és elérhetőséget is adnátok?

Bármilyen információ jöhet. (Akár negatív is, hogy kit kerüljek el.)


Köszi mindenkinek.



#endokrinológus #pajzsmirogy
2017. máj. 3. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szintén Békés Megyébe lakok.

Igaz nem Békés Megye se Csongrád de Kecskeméten találtam az ország egyik legjobb endokrinológus dokiját.Én személy szerint őt ajánlom.

Naszódy Péter.

Bagoly egészségház a rendel.magán redelési díja 8 ezer forint

[link]

Remélem jó a link

2017. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Ez még bejárható távolság.

Utánanézek ennek a dokinak is.

2017. máj. 4. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Szívesen.

Megkérdezhetem kit néztél még ?Mert én itt Békés Megyébe nem találtam normális dokit.Bár lehet csak én nem találtam.

2017. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Terhesség előtt Gazdag Andrea-hoz jártam. Akkor elvileg IR miatt kezelt. (Már meglévő régebbi eredményekkel mentem, de igazából csak gyógyszert írt és semmi vizsgálat nem volt. Kb 9 hónappal később lett volna vérvétel, de akkor nem jött már meg. A lányunk így 7,5 év után jött össze.) Nem volt bajom a dokival, de valahogy nem éreztem "igazinak".

Ezért is keresnék valakit, aki rendesen kivizsgálna. Jelen helyzetemben nem is gondolok még egy gyerekre. Előtte mindenképp rendbe kell tenni magam.


Most Szegeden kaptam 2-3 nevet. Még nem tudom milyenek.

Anna megadták Harangozó Andrea nevét is, de nem tudom, hogy rendel-e még.

Illetve most akadtam Tárnok Enikő nevére, de róla sem tudok még semmit.

Valamelyikről esetleg tudsz valamit?

2017. máj. 4. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!