Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok E. T.11. napján...

B.Reka01 kérdése:

Lombikosok E. T.11. napján vagyok. Negativ a teszt. X epil 25os. Reggeli vizeletbol. Lehet meg pozi?

Figyelt kérdés

Elso lombikom. E.t.11. Napjan 5 napos embriokkal (2)


Transzfer napjan azonnal éreztem egy pontban mintha kessel szurkaltak volna. Utana 2 nappal menszis erzes. Utana masnap annyira fajt a bal oldala a mehemnek, h megemelni alig tudtam a labam vagy a bugyimba bebujni. Ez az erzes vegig megmaradt a 10.napig de mostmar nem erzem csak h az a pont a mehem bal oldalan mdg mindig neha beszur es az az oldali derekam is fajdogal. A dokim azt mondta ezek tok jo jelek de a mai negativ teszt teljesen levert. Csak azt nem ertem h akkor mit ereztem vegig? Ill. A teszt elvégzése elott is erzem azt a pontot a mehemben, odanyilallgat.



#negatív teszt #Lombik. 11.nap
2017. máj. 7. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok miatt érezhetsz mindenfélét... A vérvétel fog biztosat mutatni, addig pedig hinni kell erősen, hogy sikerült!!! Nem tehetsz mást...
2017. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ujra raneztem es halvany pozitiv !!! :)))
2017. máj. 7. 09:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem értek a lombikhoz de nagyon drukkolok!!
2017. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Kedden megyek vervetelre es u.h.ra! Annyut tudok hogy ha pozitiv meg ha halványan is az mar fel siker!!:)
2017. máj. 7. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Irjál majd! Halvány pozitív jó hír!
2017. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sikerült kérdező?
2017. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :( meg 2 napog pozitiv volt a teszt a 3.-ra negativ. Nagyon elkeseredtem. Mar volt egyszer egy spontan terhessegem is.es akkor is koran elment 5 hetesen kb .. nem ertem mi lehet a baj.. 3 eve próbálkozunk. :( a doki azt mondja ez igy is jo jel h megtapadt most ne alljunk meg.. de addig felek tovabb menni ameddig nem tudom mitol van ez h megallnak a fejlodesben..
2017. máj. 11. 19:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom!!
2017. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!