Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Más is tapasztalta pajzsmirigy...

Más is tapasztalta pajzsmirigy alulműködésre szedett gyógyszer (L-Thyroxin, Letrox) mellékhatásaként az erős izzadást? Ez normális?

Figyelt kérdés
Sosem voltam izzadós, de most mióta az L-Thyroxint szedem kibírhatatlan...már félek emberek közé menni:)

#pajzsmirigy #L-Thyroxin. Letrox
2017. máj. 15. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáltad a letroxot is? mindkettőtől ez van? ha nem, akkor próbáld ki azt. A kolleganőm a letrox miatt izzadt (meg székrekedése is volt), az l-thyroxintól nem volt ilyen
2017. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én letroxot szedek és nem tapasztalok ilyet, viszont egyszer véletlen egy egészet vettem be fél helyett és akkor úgy elkezdtem izzadni napközben hogy azthittem meghalok
2017. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is letroxot szedek, de nincs tőle semmi bajom :) 1 nap egészet,másnap felet.
2017. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
L-Thyroxint szedek, a Letrox-ot még nem próbáltam.
2017. máj. 15. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Letroxot szedem,nem tapasztalok ilyet
2017. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!