Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a Férjemmel már van egy 2 éves lányunk és szeretnénk egy kistesót

Csak az a baj hogy egy évvel ezzelött volt Missed ab-om utána februárban kezdtünk el probálkozni

Ez lesz a 5 hónap de most fura van velem

9-én rendesen megjött és 13-án elmúlt majd két napig semmi majd 15-én délben kevés maszatoló vérzés majd el múlt majd16 megint de most görcs és szurkálás is társul

Ja amúgy nem mensi mennyiségű jön


2017. máj. 16. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat ezt esetleg egy nogyogyaszati vizsgalat meg tudja mondani, mert sok dolog okozhat ilyet de a tippelgetes egy baromsag hisz honnan tudod nalad vajon melyik?

Szoval: orvos.

2017. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Csak az a baj hogy én egyszer valami más miatt már voltam orvosnál és mondhatom lemente tőle hidba

2017. máj. 16. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Marmint az orvostol? Miert? Akkor keress masikat, az ossze-vissta verzest jobb kivizsgaltatni.
2017. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elmentem hozzá egy egyszerű kivizsgálásra és már azért is hepciáskodott hogy ha nincs bajom minek megyek

Nekem volt okom úgye a mütét miatt hogy egyáltalán lehet-e még gyerekem

2017. máj. 16. 16:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!