Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nődokim szerint lúgosítanom...

Nődokim szerint lúgosítanom kellene kicsit, mert kissé savas vagyok?! Almaecet hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Azt mondta ez is segitene ujra teherbeesni.( elvetéltem 5+4 hetesen , mutet nem kellett)

Vettünk 3 zsugor lugosito hatasu vizet. Eddig simát ittam napi 2-3litert, meg almaecetet szereztem be, azt irjak 2 ek almaecet masfél deci vízbe elég. De mivel tudok még lugositani? Tudom olvassak a neten. De hátha írtok nekem valami jó tippet, amit én nem láttam.

Ez valóban segíthet?


2017. máj. 19. 13:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mindenki gondol amit akar és azt hisz el amit akar. Mivel ketlem h itt akar egyetlen tudos, orvos, akarki is lenne. Tudom semmi sem hit kérdése de egyesek úgy írnak sokszor mintha mindent tudnának.Pedig szerintem naív és földhöz ragadt, aki mindent elhisz a nagy okos dokiknak mellesleg kitudja általában mi is az igazsag.Persze most ebben a témában lãok igazságot így utána olvasva.. humbuknak tunik valóban! Mellesleg mindenkinek zöldet adtam, mem tudom ki volt az "ámokfutó":((. A vizet elfogyasztom, ha mar megvettuk. Abban biztos vagyok h ártani nem fog ,ha nem is használ.:)

Mindenkinek köszi!:)

2017. máj. 19. 13:54
 12/15 anonim ***** válasza:
23%
Dm be lehet kapni lúgosító teát, és még lehet kapni neten pre-seed síkosítót, sokaknak bevált... Én hiszek benne... Egy próbát megér, igenis van akinek túl savas a hüvelye, és megöli a spermákat... Segíthet rajta
2017. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mi használjuk a pre seed-et. Amikor elkezdtük, akkor jött össze a baba. Pozi lh teszt napján használtam meg másnap! Havi 2 eleg mert draga. 8 dbosat rendeltem most ujra hasznaljuk. Megint 2 dbot hasznaltunk el.:) de most lh teszteles elmaradt szinte teljesen szval ugy használtam h 15 es 16 napon mert akkor szokott lenni pém nagyjából max 17. Napon.:)
2017. máj. 21. 13:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező amikor sikerült a pre-seeddel akkor előtte régóta próbálkoztatok? Mióta?
2017. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
előtte 7 hónapja próbálkoztunk, így a 8.hónap volt sikeres :) remélem most az első hónapokban összejön. még van 2-3 hónapra elegendőm.:)
2017. máj. 21. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!