Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas Anti tpo és ths érték?

Magas Anti tpo és ths érték?

Figyelt kérdés
Endokrinológus javaslatra a vérvizsgálat eredménye : Anti tpo 1300, tsh 3,9. Letrox gyógyszert kaptam mert nem sikerül teherbeesnem. Aki hasonló értékekkel indult a baba vállalásnak, ők mennyi idő után értek el javulást? Illetve mikor estek teherbe?
2017. máj. 26. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nalam 800 korul volt az anti tpo ha jol emlekszem... tsh-m abszolut normalis volt, ezert csak sokara jottek ra, hogy gond van megis a pajzsmiriggyel.

L-thyroxint kaptam, es utana kb fel evvel teherbe estem. Viszont utana is fontos a folyamatos kontroll, nekem havonta nezte a doki, es egyszer emelni is kellett az adagot.

Nem tudom ezzel barmit segitettem-e :-o

Mindenesetre kitartast, es sok sikert!

2017. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Említette a doki, hogy amint pozitív lesz a tesztem, egy újabb labor eredménnyel menjek hozzá, amint lehetséges. A városban van magán labor, a mintavétel napján, este küldik e-mailben az eredményt, tehát max pár nap telik el, míg megtudom a babám, és eljutok dokihoz. Ekkor emelni fog a gyógyszer adagomon, bár még csak egy hete kezdtem, még ellenőrzés sem volt, hogy egyáltalán elég e az adag.
2017. máj. 26. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy hónapot adj a gyógyszernek, 30 nap előtt nem is lehet nézetni a tsh-t újra. Ha elfogadod a tanácsom, csináltass terhelt cukrot, plusz inzulin szintet. Pm gondnál gyakran van IR, amit sokan nem tudnak, viszont akadályozza a teherbe esést. Ha van magánlabor, 5-7000 között megcsinálják. Tb terhére nekem csak terhesen sikerült eddig, senki nem írta ki.
2017. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem se írták ki, köszönöm, megcsináltatom én is!
2017. máj. 27. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!