Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Utrogestan mellett megjön, ha...

Utrogestan mellett megjön, ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

utrot szedek és ehónapban munka miatt nem volt uh követés, nemtudom mikor volt pém, az orvosom azt ajánlotta h így az utrot 18.cnaptól kezdjem mert máskor max 17.nap van peteérésem és a progi gátolná a tüszőrepedést, a kérdés az h megjön ha nem sikerült??

lehet h zagyvaság hirtelen amit irok de a lényeges kérdés érthető,ami fent szerepel köszönöm szépen:)


2017. máj. 30. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Nekem volt mikor volt mikor nem.
2017. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem simán megjön napi 2x3 utrogestan mellett is.
2017. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
duphaston mellett nekemis megjött vagyis barnáztam aztán másnap megjött rendesen 2x1 et szedtem de az állítólafg gyengébb is, utrobol 1x1 és pozi teszttől 2x1 :)
2017. máj. 31. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!