Utrogestan mellett is megjon?

Figyelt kérdés
Keses, pozi teszt, utrogestan. Doki szerint ettol tuti nem jon meg. Ugy nezem, megis alakul a menzesz. Nalatok volt ilyen? 2x1-et szedek szajon at.
2017. jún. 21. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

progeszteronhiányod van vagy minek az utro? a nők nagy részének van koraterhesen mensi szerű érzése, főleg az első trimeszterben, vagy előzmények miatt kaptad?:)


nemfog megjönni ne aggódj és ha ninsc progihiányod akkor nem azért mert utrot szedsz hanem mert terhes vagy, bizz a babádban...


Én barnázgattam ezért kaptam utrot és elment a baba, de mensi görcseim csak első pár napban voltak aztán elmúltak , magnézium segitett napi 2x1 magnerot

2017. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Minden rendben nalam. Pozi teszt, halvanyan, majd barnazas es menzesz. Most kaptam, hatha igy nem jon meg, de barnazok egyertelmuen most. Majd irok a dokimnak... Koszi a valaszt.
2017. jún. 21. 12:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lombik mellé kaptam progeszteront. Nekem a 3X3 hüvelykpaszula mellett kezdődött a barnázás, a rendes vérzés csak az elhagyása után jött meg.


A chrinone mellett megjött rendesen, pedig elvileg nincs progeszteronhiányom.

2017. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :( Akkor nem remenykedek mar. Szolok a dokimnak.
2017. jún. 21. 12:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
en is utrot szedek , barnaztam de megallt tole
2017. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én inszem után kapol progit. Nekem se progival, se progi nélkül nem volt barnázás, de ha neked van, akkor lehet emelni a dózist, hátha megmarad a pici. orvoshoz menj minél hamarabb!
2017. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs progihianyod akkor az utro felesleges szinte. De ha megjott akkor sajnos vmi nem volt jo es elment a baba.. nalam is ez volt. :( 1
2017. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Azért az sem mindegy, hogy mire kapod a progit!


Én írtam, hogy megjött mellette, de én nem voltam akkor terhes!

2017. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elso gyereknel is ez volt, sajna nem uj. Csak akkor duphastont kaptam, az mellett siman megjott. Rovidek a ciklusaim, es nincs eleg ido a beagyazodasra. Ezert kaptam. Csak allitotta a doki, hogy evvel nem jon meg. Amugy nem latott meg semmit a het elejen. Jovo het kontroll. Amikor terhes lettem, pont duphaston mentes honap volt. Majd megirom, mi lett, hatha masnak is jol jon a tapasztalat.
2017. jún. 21. 15:02
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja semmit se latott a doktor, de halvany pozi tesztjeim vannak, ezert biztosan elkezdodott valami. Ha nem tesztel az ember, ki se derul. Csak ugye kesett is kivetelesen.
2017. jún. 21. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!