Van itt olyan, akinek a meddőségén segített kineziológus? Érdemes elmenni hozzá?

Figyelt kérdés

2. inszeminációnk sem sikerült sajnos, most jön a 3.

Kineziológusra gondoltam, hátha segítene.

Ne nevessetek ki, de már mindenbe kapaszkodom.


Nálunk az a gond, hogy a nyákom megöli a spermát.



2017. jún. 26. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen segíthet de nem maga a meddőségen hanem maga a feldolgozáson a saját magad elfogadásán az ezzel járó stressz elviselését

2017. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Szia, ebben nincs tapasztalatom, de arra gondoltam megpróbálhatnád esetleg kimosni magad /irrigálni/ az együttlétek előtt.
2017. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

inszeminációzunk, utána pre seed-et használunk.

ezt a kimosást nem értem amúgy, mit takar.


de ha mesterségesen helyezik a méhembe az ondót, akkor nem hinném, hogy ez sokat nyomda a latban.


A kineziológusra azért gondoltam, mert hátha feloldaná bennem ezt az antitest termelést, vagy nem tudom.


Már minden szalmaszálba belekapaszkodom.

2017. jún. 26. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Aviva tornát szokták még meddőségre javasolni. Sokaknak bejött.
2017. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aviva könyvem is van. Nekem a peteérésemmel nincs gond, szép tüszőim vannak stimulálás nélkül is, és mindig a 14. napon szokott repedni is, 28 naposak a ciklusaim. közel 2 évig hallgattam, hogy minden oké, jönni fog a baba, aztán a pct teszt lett végül pozitív, szerintem sajnos azt a torna nem tudja befolyásolni. Pre seed gélt vettünk, meghát az inszemináció...
2017. jún. 26. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek állítása szerint segített. Egy próbát szerintem megér, vesztenivalód nincs, mindenkinél más működik, neked hátha ez.
2017. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!