Méhszájseb eseten milyen tünetek vannak?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál es csak annyit mondott hogy csúnya a mehszajam, rakszures miatt mentem es arra gondoltam, hogy méhszájsebem lehet. Azt észrevettem hogy együttlét után néha vérzek egy kicsit és néha vizelési ingerem van, valami nagyon kellemetlen érzés mintha fel lennék fázva. Nagyon remélem, hogy nem komolyabb a dolog.
2017. jún. 28. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

11 éve van méhszájsebem, ha nem mondták volna az orvosok nem tűnt volna fel, pedig pár hónapja az orvos azt mondta hogy 50-es nagyságú és csúnyán be van gyulladva...

2 gyereket szültem így, akinél szültem azt mondta, hogy amíg akarok gyereket nem javasolja hogy megcsináltassam.

2017. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondta, hogy kell csinálni vele valamit?

Nekem 17 évesen volt méhszájsebem, rákszűrésen derült ki. Lefagyasztotta a doki, azóta sincs vele semi gond, két gyereket szültem azóta, most 30 éves vagyok.

2017. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van, valahogy a terhesség közben "jöttek rá" hogy van. Nem tudom, hogy előtte is volt vagy csak akkor jött elő, de a lényeg, hogy nekem sincs semmi tünetem. Idő közben váltottam dokit, ő pl írt fel gyógyszert rá. Hamarosan kiderül sikeres volt-e a kezelés.
2017. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igazan mondott semmit, megkérdezte hogy nem e vérzek együttlét után, mondtam hogy De, de ilyen az előtt is néha előfordult. Akkor nem ezzel összefüggő, hogy felfázásos tüneteim vannak. Valószínűleg valamit elkaphattam. Csak most fura, hogy pont a vizsgálat után nagyon erősen jelentkezik.
2017. jún. 29. 06:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem volt, és vérzett is együttlét után, ill. a rákszűrés is P3 lett, így megműtötték. Egy éjszakát voltam bent a kórházban, a műtét közben elaltattak, kb. 10-15 perc volt az egész. Azóta minden rendben.
2017. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!