Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » HA van tojásfehérjés nyák,...

HA van tojásfehérjés nyák, akkor a peteérés, tüszőrepedés is biztosra vehető?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátló leállása után idő kellett a szervezetemnek hogy helyreálljon, valószínűleg egy ideig peteérésem sem volt mert hosszúra nyúltak a ciklusaim és a legutóbbi vizsgálaton visszasorvadt tüszőket látott az orvosom, ami szerint megérett a pete, de megrepedni nem repedt meg.

Azóta végre beállt a gyönyörű "nagykönyvi" ciklus 27-29 napos.

Babát tervezünk a párommal, sajnos a hőmérőzés nálam nem kivitelezhető, mert az életvitelem nem tudja biztosítani a megfelelő feltételeket. Nem tudom mindig megfelelően ugyanabban az időpontban mérni. És a munkahelyem sem olyan hogy ovuteszttel tudnék "bajlódni". Csak a nyákomat tudom megfigyelni és tojásfehérjés nyákom "tökéletes" mióta beállt a ciklusom.

De mégis megfordult a fejemben, hogy biztosra vehetem e az ovut, ha van tojásfehérjés nyákom. Szerintetek?


2017. júl. 21. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vehető biztosta. Csak ha homerozol vagy uhval vizsgálnak. Nekem nem volt ilyen nyákom de volt ovulacióm. Mig baratnomnek abszolut forditva
2017. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
nem.
2017. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!