Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nincs tejszerű folyásom,...

Ha nincs tejszerű folyásom, attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kedden kellett volna megjönnie, akkor ha 29 napos lesz ez a ciklusom, úgy mint a legutóbbi. Ha 31 napos, úgy mint két hónapja, akkor csütörtökön kellene megjönnie. Semmilyen folyásom sincs, száraz vagyok. Tesztelni még nem teszteltem.

2017. júl. 26. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon változó kinek hogy reagál a szervezete a terhességre.. volt itt olyan kiből ömlött a folyás..van aki olyan száraz lett,hogy síkosító nélkül a szex se működött volna.. ahányan vagyunk majdnem annyira eltérnek ezek a dolgok.Én eddig 4x vártam babát mind a 4x inkább száraz voltam,mint hogy folyásom lett volna a terhességeim alatt.. Minden jót,szép kétcsíkosat kívánok. :)
2017. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!