Miért nem hatott megint a clostybegyt? Nagyon elkeseredett.

Figyelt kérdés
3. hónap, elsőben nem volt peteeres, másodikban Igen, ugyanennyi adaggal most 13. napon nem volt megint semmi. Azt hittem, ha 2x1 hatásos volt, akkor mostmar tuti lesz pete. De nincs, múlt hónap 15. napján volt 23 mmes, most semmi. Volt még a múlt hónapban canesten combi kezelesem, most meg antibiotikum, talán ezektől nem jött össze?

#teherbeesés #peteérés #Clostylbeggit
2017. júl. 26. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

vizsgálati eredményeid?

3.napi hormonsor,21 napi?

mik voltak?

2017. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ki nem masolom de szar lett! Kissé magas teszto, és sargatest elégtelenség, többi jó, meg a PM is.
2017. júl. 26. 19:03
 3/22 A kérdező kommentje:
De ez most miért fontos? Nincs peteeresem se így se úgy :(
2017. júl. 26. 19:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pl inzulinrezisztencia a háttérben. Terheléses cukor és inzulin vizsgálatod volt? Prolaktinod rendben van? Lh és fsh arány? Csak pár "aprosag". Ezért kérdezte a másik válaszoló, hogy milyenek lettek az értékeid. Ezekből a vizsgálatokból nem csak azt lehet megmondani, higy nincs s peteérés, hanem azt is, hogy miért nincs.
2017. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ezen már fél éve túl vagyok Igen ir és p Pco. Asszem lh is alacsony lett. Prolaktin jó volt.

Éppen ezek miatt kellett a closty. Meg a merck. Szóval ezekről tudok és kezelve vagyok meg diéta.

Csak azt nem értem, hogy ha 1x működött az adag, másodjára miért nem vagyok stimulalhato? Egyik hónapban van peteeres masikba miért nincs? Valakivel előfordult ilyen?

2017. júl. 26. 21:14
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

a mercformint mióta szeded?legalább fél év kell,hogy legyen értelme a clostinak.És a diétát tartod?

hiába nyomatnak tele clostival,tök fölösleges,ha a hármas kezelés rendbe tesz,akkor lesz magától is pé-d.

2017. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A diéta, gyoygzyer és a mozgás azért van, hogy rendezze az ir-t és ne legyen szükség clostira. A hármas kezelést kel szigorúan tartani. Az ir-re nem a closti a megoldás. Sőt sok esetben csak rengeteg apró vagy pár nagyobb cisztát csinál.
2017. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Csináld továbba szigorú diétát és a rendszeres sportolást, szedd a gyógyszert, és próbálj meg nyugodtan élni, nem stresszelni ( ez a legnehezebb ).


ez a 4 pilléres kezelés PCOS-ra, és sokaknak néhány hónap után meg eredményes és pozit tesztelnek :)


az lh én úgy tudom azt jelenti hogy alacsony, hogy nehezen stimulálható vagy.


Sajnos semmi mást nem tudsz tenni, mint hogy csinálod tovább a 3-as ( 4-es) kezelést, és bízol abban, hogy sikerülni fog!


Egyébként bármi kihathat a hormonháztartásra, az is természetes, hogy az egészséges nőknek kimarad 1-2 peteérés, de neked valószínűleg azért nem hat a closty, mert a pcos ir erősebb. Mindenképpen ezt az aélapproblémát kell kezelni sajnos.


Tudom milyen nehéz, és milyen reménytelennek tűnik néha, hogy egyszer teherbesel, én majdnem ugyanebben a cipőben vagyok, 2 éve várjuk a kisbabánkat, csak nekem más a problémám ( pajzsmirigy és autoimmun ).

Nagyon nehéz ez.


Mióta próbálkoztok? A diétát mióta csinálod? Sportot?

2017. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

nem tudok semmi biztatót írni... vagy talán igen.

hasonló helyzetben 1. ciklusban semmi hatás, 2. ciklus tankönyvi, 3. ciklusban pedig késői ovuláció, 14. napon még semmi, 22. napon viszont peteérés.

szeptemberben iskolába megy <3


később soha többet nem hatott a closti :(

2017. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Utolsó te vagy olyan, aki legalább hasonlóan járt, mint én, így legalább tudom, hogy nem vagyok egyedi eset! Azért neked mégiscsak szerencséd volt, és gratulálok a gyermekedhez.

Többieknek, nehari! De ezeket a dolgokat már unasig hallgattam! Diéta 8 hónapja, gyógyszer fél éve szedem. Sajnos mindezek mellett pontosan menstrualtam, mégsem volt 8 hónapja peteeresem. Úgyhogy legalább a clostyval volt egy kis esélyünk, de nem várom, hogy megertsetek.

2017. júl. 27. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!