Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit szólnátok egy Facebook...

Mit szólnátok egy Facebook csoporthoz ami baba tervezőknek van?

Figyelt kérdés
Tudom, h van már ilyen de mindbe nagyon sokan vannak. Valami kisebb személyesebbre gondolok
2017. júl. 28. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ide főleg azért járnak az emberek mert névtelenül akarnak errol beszélni vagy kérdezni.


Sajnálatos dolog, de annak ellenére hogy mennyi embernek szüksége van lelki vagy fizikai segítségre a témával kapcsolatban, a tabu részén még mindig nem lepett túl a világ.


En akkor nyiltan vállaltam, sokan hülyének is neztek erte. Ma mar nem akarok vele foglalkozni orulok, hogy nem kell. Remélem azért találsz valakit aki csatlakozna.


Üdv, egy kismama

2017. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy olyan csoportot esetleg el tudnék képzelni, ahol úgymond, szakértők is vannak, akik tudnak segíteni, tanácsot adni ilyen problémában és névtelenül is ki lehet írni kérdéseket. (Pl. egy moderátornak elküldeni, aki posztolja.) Olyan csoport lenne jobb, ahol a tagok el merik mondani egymás előtt a problémáikat és nincsenek olyanok akik kiviszikk, lopják a posztokat.
2017. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Csak jó lenne 1-2 emberrel beszélgetni aki hasonló helyzetben van. Itt az a baj, h egy idő után már nem érkezik válasz. A Facebookos csoport többségében meg már nagyon sokan vannak így nem tudom nyomon követni.
2017. júl. 31. 00:17
 4/4 anonim ***** válasza:

vannak ilyen csoportok, én azért nem vagyok benne, mert az, hogy milyen csoport tagja vagy, az nyilvános.

Kivéve ha titkos csoport. de ha zárt csoportról van szó, simán feldobhatja lehetőségnek az ismerősöknek, hogy őket érdekli-e?

Nos, én emiatt léptem ki az inszemes-lombikos csoportból is, mert nagyon nem lenne jó, ha látná egy munkatársam, főnököm, vagy távoli ismerősöm, hogy mi a helyzet. Akár az állásomba is kerülhetne, ha idő előtt kitudódna, hogy inszemezünk, ugyanis nem vagyok régen a cégnél, de 2 év sikertelenség után már nem akartunk szüneteltetni a dolgot, plána, hogy esélyünk kevéske van :( De bízunk a csodában.


Ha olyan lenne egy zárt facebook csoport neve, amiből nem lehet rájönni a csoport lényegére, és nem babát akarunk - nem jön össze, meg lombikosok...stb, akkor azért más lenne a helyzet. Engem pl nem zavarna, hogy látják a sorstársaim az adatlapomat is akár, egyedül ez a név-kérdés tart vissza.

2017. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!